Ali Koç’a yapılan Vitor Pereira çağrısı gündeme oturdu! Fenerbahçe için bir yol daha var

Gazeteci Ali Ece, Fenerbahçe’nin Galatasaray’ı 2-0 yendiği çabanın akabinde yaptığı yorumla tüm dikkatleri üzerine çekti. Sarı-lacivertlilerin …

12.04.2022
Ali Koç’a yapılan Vitor Pereira çağrısı gündeme oturdu! Fenerbahçe için bir yol daha var

Gazeteci Ali Ece, Fenerbahçe’nin Galatasaray’ı 2-0 yendiği çabanın akabinde yaptığı yorumla tüm dikkatleri üzerine çekti. Sarı-lacivertlilerin eski hocası Vitor Pereira’nın aldığı berbat sonuçlar sonrası Corinthians’tan kovulmasının yakın olduğunu belirten Ece, “Ali Koç, Pereira’yı alsın. Ülkü bir sportif yönetici. Neden? Osayi-Samuel’i beke dönüştüren o, Zajc’ı yedek ofansif orta alandan çift istikametli 8’e dönüştüren o, Zajc’tan gol katkısı almak için ona nazaran bir şablon oluşturan yeniden o” dedi.

İsmail Kartal misyona geldikten sonra dolu dizgin yoluna devam eden Fenerbahçe‘de yeni dönem için teknik yönetici arayışı devam ediyor. Derbi sonrası Youtube’da yayın yapan Vole kanalında konuşan gazeteci Ali Ece, Ali Koç’a çarpıcı bir teklifte bulundu.

“ALİ KOÇ’UN BAŞI KARIŞTI”

Ali Ece, “İsmail Kartal’ın yanına hiç aklınıza gelmeyecek bir sportif yönetici teklifim olacak.” derken, “Büyük ihtimal Ali Koç’un başı karıştı zira İsmail Kartal idaresinde son 8 maç 7 galibiyet. Kartal, geldikten sonra bir puan tablosu yaparsak önder Fenerbahçe çıkar. Bu çok kıymetli.” tabirlerini kullandı.

Ali Ece

“VITOR PEREIRA ÜLKÜ BİR SPORTİF DİREKTÖR”

Sarı-lacivertlilere, Vitor Pereira’ı öneren Ece “Ali Koç, Pereira’yı alsın. Ülkü bir sportif yönetici. Neden? Osayi-Samuel’i beke dönüştüren o, Zajc’ı yedek ofansif orta alandan çift istikametli 8’e dönüştüren o, Zajc’tan gol katkısı almak için ona nazaran bir şablon oluşturan yeniden o… İrfan Can’ın sağ iç forvette oynamasında da Pereira’nın katkısı var.” dedi.

Ali ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.