Aleksis Çipras, koronavirüse yakalandı

Yunanistan’da daha öncede başbakanlık yapmış olan ve hala ana muhalefet partisi Syriza’nın önderi olan Aleksis Çipras, kendisine ilişkin …

10.01.2022
Aleksis Çipras, koronavirüse yakalandı

Yunanistan’da daha öncede başbakanlık yapmış olan ve hala ana muhalefet partisi Syriza’nın önderi olan Aleksis Çipras, kendisine ilişkin toplumsal internet hesabından koronavirüse (Kovid-19) yakalandığını açıkladı. Çipras, yapılan denetimlerde eşi ve çocuklarının …

Yunanistan’da daha öncede başbakanlık yapmış olan ve hala ana muhalefet partisi Syriza’nın başkanı olan Aleksis Çipras, kendisine ilişkin toplumsal internet hesabından koronavirüse (Kovid-19) yakalandığını açıkladı. Çipras, yapılan denetimlerde eşi ve çocuklarının test sonuçlarının ise negatif çıktığını belirtti.

bir mühlet karantinada kalacak

Semptomların hafif olduğunu belirten Çipras bir mühlet karantinada kalacağını ve ilaçlarını alarak dinlendiğini belirtti.

Ocak 2021’de Çipras’ın küçük oğlu Orfeas-Ernesto da corona virüse yakalanmış ve hafif semptomlarla geçirmişti. Çipras’ın eşi Betti-Peristera Baziana’yla, her iki çocuğu da Aralık ayında aşılarını oldukları belirtildi.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.