Alaçatıspor, karşı takıma ait sahada 5-1 galip

Bölgesel Amatör Lig’in yarımadadaki tek temsilcisi Alaçatıspor, karşı ekibe ilişkin alanda karşılaştığı Muğlaspor’u 5-1 mağlup etti. Bölgesel …

12.12.2021
Alaçatıspor, karşı takıma ait sahada 5-1 galip

Bölgesel Amatör Lig’in yarımadadaki tek temsilcisi Alaçatıspor, karşı ekibe ilişkin alanda karşılaştığı Muğlaspor’u 5-1 mağlup etti.

Bölgesel Amatör Lig‘in yarımadadaki tek temsilcisi Alaçatıspor, karşı kadroya ilişkin alanda karşılaştığı Muğlaspor’u 5-1 mağlup etti. Kulüp Lideri Soner Varhan, “Karşı Ekibe Ai̇t Alandaki farklı galibiyetimizi taraftarımıza armağan ediyorum” dedi.

Bölgesel Amatör Lig 9. Bölge 3 Küme’de gayret eden Alaçatıspor, ligin 7. haftasında karşı ekibe ilişkin alanda karşılaştığı Muğlaspor’u 5-1 mağlup ederek, lig sıralamasında 14 puanla ikinciliğini korudu. Muğlaspor karşı sahadaından farklı galibiyetle dönen Alaçatıspor, taraftarını da sevindirirken, Alaçatı gençlik ve Spor Kulübü Derneği Lideri Soner Varhan, “Karşı Ekibe Ai̇t Alandaki farklı galibiyetimizi taraftarımıza armağan ediyorum” diye konuştu.

“Yolumuza devam ediyoruz”

Kulüp Lideri Varhan, yaptığı açıklamada, “Bu galibiyeti, öncelikle taraftarımıza armağan ediyoruz. Futbolcularımızı da üstün uğraşlarından ötürü tebrik ediyorum. Ayrıyeten teknik grubumuzu de tebrik ediyorum. Hoş bir galibiyet aldık. Alaçatıspor olarak yolumuza devam ediyoruz. Önümüzdeki hafta sonunda, karşı alanda maçında Aydın Yıldızspor ile karşılaşacağız. Bize her vakit dayanağını esirgemeyen Belediye Liderimiz Ekrem Oran’a, misafirperverliği için Muğla Büyükşehir Belediye Lideri Osman Gürün’e ve Menteşe Belediye Lideri Bahattin Gümüş’e teşekkürü borç biliriz” diye belirtti.

“Taraftarımız bu galibiyeti hak etmişti”

Alaçatıspor Teknik Yöneticisi Necip Emre Yılmaz da maçın akabinde yaptığı değerlendirmede, “Maça neredeyse 1-0 geride başladık. Lakin yediğimiz golden sonra oyuncularım alana inanılmaz bir karakter koydu. Hem taktik manada hem de birliktelik manasında büsbütün bir karakter vardı alanda. Bizim attığımız penaltı var, rakibin atamadığı daha yanlışsız bir lisanla kalecimizin kurtardığı bir penaltı var. Bu maçın dönüm noktasıydı. Fakat ne olursa olsun maçı hak eden taraf Alaçatıspor’du. Oyuncularımı bu oyundan ötürü teker teker tebrik ediyorum. Bu farklı galibiyeti bizi hiçbir vakit yalnız bırakmayan ve takviyelerini daima hissettiğimiz Alaçatıspor taraftarına armağan ediyorum. Taraftarımız bu galibiyeti hak etmişti” diye konuştu. – İZMİR

aydın haberleri – Spor Haberleri

Kaynak: Haberler.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.