Açık Öğretim Lisesi AÖL kayıtları ne zaman bitecek? Açık Öğretim Lisesi AÖL kayıtları son tarih ne zaman?

Gündem Haberleri AÖL Açık Öğretim Lisesine gitmek içi kayıt yaptıracak olan şahıslar internet üzerinden kayıt tarihin araştırması yapıyor. 22 …

Açık Öğretim Lisesi AÖL kayıtları ne zaman bitecek? Açık Öğretim Lisesi AÖL kayıtları son tarih ne zaman?

Gündem Haberleri

AÖL Açık Öğretim Lisesine gitmek içi kayıt yaptıracak olan şahıslar internet üzerinden kayıt tarihin araştırması yapıyor. 22 Ağustos tarihinde başlayan kayıtların son günü birçok kişi tarafından merak konusu haline geldi. Pekala, Açık Öğretim Lisesi AÖL kayıtları ne vakit bitecek? Açık Öğretim Lisesi AÖL kayıtları son tarih ne vakit?

AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ AÖL KAYITLARI NE VAKİT BİTECEK?

AÖL Açık Öğretim Lisesine kayıt yaptırmak isteyen şahıslar için 22 Ağustos tarihinde kayıtlar başlamıştı. Kayıt yaptırmak isteyenler ve şimdi kayıt sürecini gerçekleştirmemiş olanlar 7 Ekim tarihi tarihine kadar kayıt sürecini gerçekleştirebilir.

AÇIKÖĞRETİM LİSE İMTİHANLARI NE VAKİT YAPILACAK?

MEB’in paylaştığı takvime nazaran Açıköğretim lise 3. devir imtihanı 20-29 Temmuz tarihleri ortasında gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.. Öğrenciler Açıköğretim lise 3. devir imtihanına 20 Temmuz 2022 s kent aydın haberleri t 09.30’dan 29 Temmuz 2022 s kent aydın haberleri t 23.59’a kadar katılabilecek.

SEÇİLEN DERSİN İMTİHANINA ÇABUCAK BAŞLAMAK ZORUNDA MIYIM?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda şu biçimde belirtiliyor;
Öğrenciler seçmiş olduğu bir dersin imtihanını bitirdikten sonra, seçmiş olduğu öteki dersin imtihanına çabucak başlamak zorunda değildir. Online imtihan takvimi içerisinde istediği bir vakit öbür dersin imtihanına başlayabilir.

Kayıt,Tarih,Sınavı,Zaman,Aöl,Açık Öğretim Lisesi ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Eğitim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.