ABD’ye kaçak yoldan geçmeye çalışan kadın, göbeği sığmayınca sıkışıp kaldı

Meksika’da yasadışı yoldan ABD’ye ulaşmaya çalışan bir bayan, çitlerden geçtiği sırada göbeğinin azizliğine uğradı. Bedeninin üst tarafı …

08.08.2022
ABD’ye kaçak yoldan geçmeye çalışan kadın, göbeği sığmayınca sıkışıp kaldı

Meksika’da yasadışı yoldan ABD’ye ulaşmaya çalışan bir bayan, çitlerden geçtiği sırada göbeğinin azizliğine uğradı. Bedeninin üst tarafı çitlerden geçen lakin karın bölgesi sıkışan bayan, gruplar tarafından kurtarıldı.

Meksika’nın Tijuana kentinde ABD’ye ulaşmak isteyen bir bayan duvardaki metal barların ortasından geçmeye çalışırken sıkıştı. Olay yerine Meksika Ulusal Muhafızları ve ABD’nin San Diego kenti itfaiye takımlarının gelmesi üzerine bayan sıkıştığı yerden kurtarılırken, El Salvador asıllı bayanın insan kaçakçılarıyla birlikte sonu geçmeye çalışan bir göçmen kümesinde yer aldığı öğrenildi.

GÖBEĞİ DIŞARIDA KALDI

Yetkililer tarafından kaçakçıların duvardaki metal barları kriko ile esnetip açarak göçmenlerin ABD’ye geçmesini sağladığı, lakin bayanın geçmeye çalıştığı anda krikonun düşmesi sebebiyle barlar ortasında sıkışıp kaldığı ve göbeğinin dışarıda belirtilirken, kaçakçıların ve kümedeki öteki göçmenlerin bayanı orada terk ederek kaçtığı bildirildi.

DUVARLARDA HASARA NEDEN OLDULAR

aydın haberleri / 3. Sayfa

Kadın ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.