98 kilo veren Pelin Öztekin’in inanılmaz değişimi! Eski halinden eser yok

Merhum usta oyuncu Rasim Öztekin’in kızı Pelin Öztekin’in eski halinden eser kalmadı. Fazla kiloları ile bilinen Öztekin, bıçak altına yatıp …

13.07.2022
98 kilo veren Pelin Öztekin’in inanılmaz değişimi! Eski halinden eser yok

Merhum usta oyuncu Rasim Öztekin’in kızı Pelin Öztekin’in eski halinden eser kalmadı. Fazla kiloları ile bilinen Öztekin, bıçak altına yatıp kilolarından kurtulmuştu. 98 kilo veren Pelin Öztekin, adeta öbür birine döndü. Çok Hoş Hareketler programı ile…

Merhum usta oyuncu Rasim Öztekin’in kızı Pelin Öztekin’in eski halinden eser kalmadı. Fazla kiloları ile bilinen Öztekin, bıçak altına yatıp kilolarından kurtulmuştu. 98 kilo veren Pelin Öztekin, adeta öbür birine döndü. Çok Hoş Hareketler programı ile hayatımıza giren oyuncu tatil yaptığı Bodrum Yalıkavak’ta görüntülendi. Verdiği kilolarla dikkat çeken Öztekin, plajda bol bol fotoğraf çekildi. İşte o imajlar.

98 KİLO VERDİ HOŞLUĞUNU KONUŞTURDU

Bodrum’da tatilin tadını çıkaran Pelin Öztekin o anlarını toplumsal internet hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi. 98 kilo veren Öztekin, bikinisiyle plajda uzunluk gösterdi.

Her anını hesabından yayınlayan Öztekin’e çok sayıda yorum ve beğeni yağdı. Makyajsız haliyle de hoşluğunu konuşturan Pelin Öztekin’in doğal hali sevenleri tarafından beğenildi.

İŞTE ‘ÇOK HOŞ HAREKETLER BUNLAR’IN’ YILDIZI PELİN ÖZTEKİN’DEN DİKKAT ÇEKEN PLAJ POZU

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.