30Maysı’ta Bunları Okumadan Güne Başlamayın! Hangi Burçu Ne Bekliyor? İşte Hayat Kolaylaştıran Burç Yorumları…

KOÇ : BUGÜN EĞLENMEYE ODAKLANDINIZBu hafta başında tek dileğiniz yapacak öteki bir şey yokmuş üzere eğlenmek. Davranışınız öbürleri tarafından …

30.05.2022
30Maysı’ta Bunları Okumadan Güne Başlamayın! Hangi Burçu Ne Bekliyor? İşte Hayat Kolaylaştıran Burç Yorumları…

KOÇ : BUGÜN EĞLENMEYE ODAKLANDINIZBu hafta başında tek dileğiniz yapacak öteki bir şey yokmuş üzere eğlenmek. Davranışınız öbürleri tarafından eleştirilebilir, lakin görünüşe nazaran bunu da aldırmıyorsunuz.Ayrıca her türlü dedikoduyu çevireceksiniz ve bu si…


KOÇ : BUGÜN EĞLENMEYE ODAKLANDINIZ

Bu hafta başında tek dileğiniz yapacak diğer bir şey yokmuş üzere eğlenmek. Davranışınız öbürleri tarafından eleştirilebilir, fakat görünüşe nazaran bunu da aldırmıyorsunuz.

Ayrıyeten her türlü dedikoduyu çevireceksiniz ve bu sizi çok rahatlatacak, bu yüzden bu boş vakti nasıl kullanacağınız hakkında nitekim yorum yapacak bir şey yok.

BOĞA : BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAYACAKSINIZ

İş yerindeki biri planlarınıza karşı duruyor olabilir ve bunu lakin artık fark edebiliyorsunuz, bu yüzden daha büyük hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

En azından bugün onlarla yüzleşmeyeceksiniz, tersine kendi hareketleriyle onları zayıflatmaya çalışacaksınız. Bugün yediklerinize dikkat ederseniz mideniz size şükran kalacak.

İKİZLER : HERKEZ SİZİN KARINIZA ODAKLANDI

Herkesin dikkati sizin karınıza ve sonuçlarınıza odaklanmış üzere görünecek ve muhtemelen kendinizi daima bir yarış içindeymiş üzere hissedeceksiniz.

Biraz talihle birlikte bugün başınız pek karışmayacak, böylelikle olabildiğince etkileyici olmaya odaklanabilirsiniz. Bazılarınızın dikkati, sizi bilmeden de olsa bir tıp risk almaya itebilir.

YENGEÇ : BUGÜN FAZLA ENERJİKSİNİZ

Çok fazla güç harcayacağınız bu Pazartesi, sizin için çok hareketli geçecek. Birebir vakitte, bu yeni dinamik tez, dikkat eksikliği ve sizin için birtakım tatmin edici olmayan sonuçlara yol açabilecek risk alma eğilimi ile birlikte gelir.

İnsanların size bakmasını ne kadar isteseniz de buna değmez.

ASLAN : DUYGUSALLIĞINIZ ÜSTÜNÜZDE

Diğerlerine nasıl olduğunuzu ve ne yapıyorsanız onu nasıl yaptığınızı gösterme gereksinimi hissediyorsunuz, bu nedenle bu pazartesi bir tıp duygusal şov ve anlatıma dönüşecek.

İş yerinde yanlış bir şey yapma riskine girmemek için kendi dikkatinizi nasıl dağıttığınıza dikkat etmek isteyebilirsiniz. Bunun dışında bugün çok huzurlu bir gün olacak.

BAŞAK : HERŞEYİ BİR KENARA BIRAKIN EVİNİZLE İLGİLENİN

Önünüzde tüm palavraları bir kenara bırakıp evinizle ilgilenmenizin tavsiye edildiği bir gün var. Uzun vakittir beklettiğiniz kimi görevleriniz olabilir ve bunlar ana tasanız olmalıdır.

Bunun dışında, herkesin dikkatini çok fazla çekiyorsunuz ve işler uzun müddet bu türlü kalacak, bu nedenle dünyaya göstermeniz gereken şeylerle barışmak isteyebilirsiniz.

TERAZİ : BAĞLANTINIZ İLE İLGİLİ YENİ ADIMLAR ATACAKSINIZ

Görünüşe nazaran bu pazartesi, mevcut münasebetiniz üzerinde düşünmek ve daha fazlasını isteyip istemediğinize karar vermek için olağanüstü bir vakit.

Birtakım Teraziler için bu, bir adım ileriye gitmek manasına gelebilirken kimileri için aslında işleri resmileştirmek manasına gelebilir.

AKREP : PARAYLA İLGİLENECEKSİNİZ DİKKATLİ OLUN

Bu pazartesi, son iki haftada öğrendiğiniz bir şeyi pratikte uygulayacaksınız ve sizden çok fazla dikkat ve hassasiyet bekleniyor.

Ayrıyeten birtakım durumlarda, bilhassa daha fazla insan ismine parayla ilgilenmek kelam gelimi edilen olduğunda, önlemli olmanız gerekir. Evvel küçük işleri halletmekle başlamak isteyebilirsiniz.

YAY : MÜKEMMEL BİR GÜN SİZİ BEKLİYOR

Görünüşe nazaran bugün kıymetli aktiviteler ve küçük eğlenceli işler bir ortada. Her şeyi denetim altında tutmaya çalışırken, küçük molalar dikkatinizi dağıtabiliyor.

Partneriniz eğlencenize katılacak, böylelikle gün boyunca sizi en değerli anlarda uyandırmak için yanınızda biri olacak.

OĞLAK : AŞK HAYATINIZLA İLGİLİ UYGUN HABER VAR

Aşk hayatınızla ilgili aldığınız birtakım âlâ haberler sizi büyülemiş üzere görünüyor ve bunun üzerinizde direkt bir tesiri olmasa da zihniniz olan bitenden etkilenmeye teşne.

Uzun vadeli planlara dahil olmak istiyorsanız, birtakım yararlar sağlayabilecek bir fkent aydın haberleriliyete, mesela yatırım işine bu günlerde bakmak isteyebilirsiniz.

KOVA :MADDİ OLAN HERŞEYE İLGİLİSİNİZ

Bu pazartesi, sahip olduğunuz şeylerle ve maddi olan her şeyle çok ilgileniyorsunuz. Bilhassa ilginize hizmet ediyorsa topluluk içinde konuşmaktan korkmuyorsunuz.

Öte yandan, bir aile sıkıntısında ilerleme katediyorsunuz. Bunun farkında olmasanız da ailenizle yaşadığınız bu sıkıntı size birtakım kıymetli hayat kıymetlerini öğretiyor.

BALIK : SİZİNLE ALAY EDEBİLİRLER

Son vakitlerde hallettiğiniz birtakım şeylere geri dönecek ve büsbütün şad kalmadığınız için onlara birtakım değişiklikler uygulayacaksınız.

Bu, etraftakiler için sürpriz olmayacak olsa da bu durumda anlayış göstermeyecekler ve ne olursa olsun her şeyin kusursuz olması gerektiği için sizinle alay bile edebilecekler.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.