Yüz Şekliniz Karakter Özelliklerinizi Ortaya Çıkarıyor! İşte Yüz Şeklinize Göre Karakter Analizi Yapan Kişilik Testi

Kesinlikle çok farklı bir bakış açısı ve etkileşimde bulunduğunuz bir kişinin doğal mı yoksa gösterişli mi olduğunu merak ediyorsanız düşünmek …

24.08.2022
Yüz Şekliniz Karakter Özelliklerinizi Ortaya Çıkarıyor! İşte Yüz Şeklinize Göre Karakter Analizi Yapan Kişilik Testi

Kesinlikle çok farklı bir bakış açısı ve etkileşimde bulunduğunuz bir kişinin doğal mı yoksa gösterişli mi olduğunu merak ediyorsanız düşünmek isteyebileceğiniz bir şey. Bununla birlikte, birinci etkileşim sırasında bile bir kişi hakkında mümkün olduğunca çok…

Kesinlikle çok farklı bir bakış açısı ve etkileşimde bulunduğunuz bir kişinin doğal mı yoksa gösterişli mi olduğunu merak ediyorsanız düşünmek isteyebileceğiniz bir şey. Bununla birlikte, birinci etkileşim sırasında bile bir kişi hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenmek, birçok baş ağrısından kaçınmamıza yardımcı olabilir. Bu bilgi, insanların birinci etkileşimde en âlâ özelliklerini göstermeye çalıştıkları flört durumlarında nitekim işe fayda. Yüz biçimine nazaran karakter özelliklerinizi öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

ELMAS

Elmas biçimindeki yüzlere sahip beşerler, otoriter oldukları ve tıpkı vakitte ayrıntılara inanılmaz derecede dikkat ettikleri bilinmektedir. Görünüşe nazaran bu yüz işverenler için hakikaten uygun. İşvereninizin da keskin yüz özellikleri var mı? Bu form için tipiktir.

DAİRE

Çocuksu, yuvarlak yüzlü beşerler, açıklamalara nazaran çarçabuk manipüle edilebiliyor. Bu çok mantıklı! Bu beşerler çocuksu bir görünüme sahip olduklarından, daha fazla insan onları manipüle etmeye çalışma eğiliminde oluyor zira bir “bebek suratının” ardında çocuksu bir insan olduğunu düşünüyorlar. Sonuçta, çocukları manipüle etmek de çok kolaydır. Yuvarlak yüzlü şahısların genç görünümlerinden ötürü kendilerine palavra söylenmemesi için bunun çok uygun bilinmesi gerekmektedir.

OVAL

Bu bir tesadüf değil! Oval halli yüzler dışa dönük kişilikleri gösterir ve bu nedenle ekseriyetle ünlülerde bulunur. Oval formlu yüzlerin cazip ve toplumsal göründüğü bilinmektedir. Öte yandan, bu hale sahip beşerler, oburlarının kendileri hakkında ne düşündüğü konusunda çok şuurlu olma eğilimindedir. Yeniden, birçok ünlünün de paylaştığı bir özellik!

DİKDÖRTGEN

Bu formun, fazla düşünmeye meyilli kişilik tiplerini gösterdiği bilinmektedir. Açıklamalara nazaran bunun nedeni, yüzü bu halde olan şahısların alınlarının çok büyük olmasıdır. Alınlar yalnızca çok düşünmekle bağlı değildir, tıpkı vakitte yüksek seviyede zeka ve mantıklı düşünme ile de temaslıdır. Bu yüz kategorisine ilişkin olmak katiyetle berbat bir şey değil!

YUMURTA

Bu hal baş aşağı bir yumurtaya çok benziyor ve inatçı özellikleri gösterdiği biliniyor. Bu durum birebir vakitte bu yüz formuyla bağlantılı diğer bir özelliğe de yol açabilir: güç. Bu hale ekseriyetle kalp biçiminde de denir, zira bu açıkça kulağa çok daha beğenilen geliyor.

KARE

Gücün ve otoritenin göstergesi olan bir öteki biçim de kareyi andıran haldir. Bu büyük ölçüde kare kalpli insanların çalışkan ve hırslı yapısından kaynaklanmaktadır. Ayrıyeten açıklamara nazaran çok rekabetçi olma eğilimindedirler. Bu hal, kendi meslek basamaklarında çok ilerlemiş beşerler için tipiktir, bu yüzden bir daha bu cins bir yüze sahip tanımadığınız biriyle karşılaştığınızda, dikkatli olmalısınız, bir sonraki işvereniniz olabilir!

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.