Yıllar sonra ekrana dönen Haluk Bilginer, Baba dizisindeki performansıyla alkış topladı

Haluk Bilginer ve Tolgahan Sarıtaş’ın başrolü paylaştığı Baba dizisi, dün akşam birinci kısmıyla izleyici karşısına çıktı. Dijital …

16.02.2022
Yıllar sonra ekrana dönen Haluk Bilginer, Baba dizisindeki performansıyla alkış topladı

Haluk Bilginer ve Tolgahan Sarıtaş’ın başrolü paylaştığı Baba dizisi, dün akşam birinci kısmıyla izleyici karşısına çıktı. Dijital platformlardaki projelerin bununla bir arada ayrıyeten yıllar sonra televizyon dizisinde yer alan Bilginer, usta oyunculuğuyla Twitter’da bir defa daha alkış topladı.

Başrollerinde Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Deniz Hamzaoğlu ve Beril Pozam’ın yer aldığı Ay Üretim imzalı Baba dizisi, dün akşam 1. kısmıyla Show TV’de ekrana geldi. Anadolu kasabasında yaşayan Saruhanlı ailesinin mütevazi hayatının değişimini husus alan Baba dizisinde, Emin Saruhanlı’yı canlandıran Haluk Bilginer, performansıyla izleyicilerden tam not aldı.

DİZİDE OTORİTER BİR BABAYI OYNUYOR

Show TV’nin Ay Üretim imzalı dizisi Baba’nın senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar, direktörlüğünü ise Davet Bayrak üstleniyor. Dijital platformlardaki işlerinin bununla bir arada ayrıyeten yıllar sonra bir televizyon projesinde rol alan 67 yaşındaki Haluk Bilginer, dizide aile bedellerine sıkı sıkıya bağlı, otoriter bir babayı oynuyor.

NİLGÜN BELGÜN: HALUK HER ZAMANKİ ÜZERE ŞAHANE OYNUYOR

Diziyi izleyen usta oyuncu Nilgün Belgün, meslektaşı Bilginer’in performansı karşısında sessiz kalamadı. Twitter’dan paylaşım yapan Belgün,”Baba dizisinde sevgili Haluk Bilginer şahane oynuyor her zamanki üzere. Öykü birinci kısımda sarıyor insanı. Yolu uzun olsun” dedi.

OYUNCULUK PERFORMANSIYLA ALKIŞ TOPLADI

Birinci kısmıyla geniş bir kitleye ulaşan dizide oyunculuk performansları da dikkat çekti. Ekranda adeta oyunculuk dersi veren Bilginer, kısa müddette Twitter’da gündem olurken övgü dolu yorumlar da peş peşe geldi.

İşte Haluk Bilginer için yapılan birtakım paylaşımlar…

Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Twitter, Show Tv, Baba, Magazin, Haberler

Baba,Haluk Bilginer ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.