Yer Aldıkları Film ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim

Oynadıkları sinema ve dizilerde büyük riskler alarak yürek dolu sahneler çeken birtakım ünlü isimler yıllardır lisanlardan düşmeyen sahnelere …

03.12.2021
Yer Aldıkları Film ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim

Oynadıkları sinema ve dizilerde büyük riskler alarak yürek dolu sahneler çeken birtakım ünlü isimler yıllardır lisanlardan düşmeyen sahnelere imza atmışlar, hatta sinema tarihinin en çok durdurulan sahnesine bile! İşte yer aldıkları üretimlerdeki ateşli sevişme …

Oynadıkları sinema ve dizilerde büyük riskler alarak cüret dolu sahneler çeken birtakım ünlü isimler yıllardır lisanlardan düşmeyen sahnelere imza atmışlar, hatta sinema tarihinin en çok durdurulan sahnesine bile! İşte yer aldıkları üretimlerdeki ateşli sevişme sahneleriyle yıldızı parlamış ünlü isimler… ????

Kaynak: https://www.quora.com/Which-celebriti…

1. Tüm vakitlerin en çok gişe yapan sinemalarından olan ‘Titanik’in tartışmasız en ünlü sahnelerinden biri başrol Kate Winslet’ın çıplak halde koltuğa uzandığı kısım olmuştu.

Yer Aldıkları Film Ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim 1

Hoş oyuncu yıllar sonra bu sahneyi çekerken çok keyif aldığını, canlandırdığı karakter Rose ile bütünleşerek onun hislerini anladığını ve sahnenin bitmesini hiç istemediğini bile söylemiş!

2. Artık herkes onu Harley Quinn olarak tanısa da Margot Robbie’nin tüm dünyaya ismini duyurduğu imal 2013’te vizyona giren ‘Para Avcısı’ sineması olmuştu.

Yer Aldıkları Film Ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim 2

Hırslı iş insanı Leonardo Dicaprio’nun paragöz olduğu kadar alımlı eşini oynayan genç oyuncu rolünün hakkından geldi desek palavra olmaz.

3. 2010’ların en seksi erkekleri ortasında sayılan Ryan Gosling ‘Çılgın Aptal Aşk’ sinemasındaki bu sahneyi çekerken hem kendisinin hem de önünde duran Steve Carell’in hayli zorlandıklarını söylemiş. ????

Yer Aldıkları Film Ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim 3

4. ‘NYPD Blue’ dizisinde oynayan Charlotte Ross’un çıplak sahnesi o kadar konuşulmuştu ki yayınlandığı kanala televizyon denetleme şurası tarafından ceza kesilmişti…

Yer Aldıkları Film Ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim 4

5. Oyuncu Kathleen Turner ‘Body Heat’ sinemasında rol arkadaşı William Hunt ile 80’lerin çığır açan sevişme sahnesine imza atmıştı.

Yer Aldıkları Film Ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim 5

6. Alexandra Daddario daha evvel yer aldığı üretimlerde hoşluğuyla isminden sık sık bahsettirse de ‘True Detective’ dizisindeki sevişme sahnesiyle geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Yer Aldıkları Film Ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim 6

7. Hoş oyuncu Phoebe Cates 1982 üretimi ‘Ridgemont Lisesinde Süratli Günler’ sinemasındaki bikini sahnesiyle o devrin en ünlü isimlerinden birisi haline gelmişti.

8. Yetişkin sinemalarında oynayan bir genci husus alan ‘Ateşli Geceler’ sineması de oyuncu Matt Damon’un hem bedenini gözler önüne serdiği hem de muvaffakiyete ulaştığı imal oldu.

Yer Aldıkları Film Ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim 7

9. İsmi her daim en hoş bayan oyuncular ortasında anılan Naomi Watts ‘Mullholland Drive’ sinemasındaki sevişme sahnesiyle akıllara kazındı.

Yer Aldıkları Film Ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim 8

10. 90’lı yılların en seksi bayanlarından olan Sharon Stone’un ‘Temel İçgüdü’ sinemasında bacak bacak üstüne attığı sahne yalnızca akıllara kazınmakla yetmedi, sinema tarihinin en çok durdurulan sahnesi oldu!

Yer Aldıkları Film Ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim 9

11. Yer aldığı her üretimde yeni bir efsaneye imza atan Salma Hayek, ‘Gün Batarken’ sinemasında rol arkadaşı Pierce Bosnan ile sevişme sahnesiyle de çok konuşulmuştu.

12. Son yılların en sansasyonel sinemalarından olan ‘Grinin Elli Tonu’ ateşli sahneleriyle hem Dakota Johnson hem de Jamie Dornan’ın mesleklerinde büyük bir sıçrayış yakalamalarını sağladı.

Yer Aldıkları Film Ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim 10

13. ‘Taht Oyunları’ dizisinde hoşluğuyla 8 dönem boyunca seyircileri büyüleyen Emilia Clarke’ın sayısız efsane sahnesi olsa da en çok aratılan sahneleri birinci döneme ilişkin…

Yer Aldıkları Film Ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim 11

14. Endişe ve bilim kurgu sineması ‘Tehlikeli Tıp’ta en akılda kalan sahneler hoş oyuncu Natasha Henstridge’e aitti.

Yer Aldıkları Film Ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim 12

15. Genç oyuncu Timothée Chalamet’nin ‘Beni İsminle Çağır’ sinemasındaki şeftali sahnesi izleyicilerde uzun mühlet unutulmayan bir şok tesiri yaratmıştı.

16. O devir evli olan Nicole Kidman ve Tom Cruise çiftinin kimyası başrollerinde yer aldıkları ‘Gözleri Büsbütün Kapalı’ sinemasında de gözlerden kaçmadı.

Yer Aldıkları Film Ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim 13

17. 90’ların ünlü ‘Özel Bir Kadın’ sinemasında hayat kadınını canlandıran Julia Roberts sarı peruğuyla oldukça sansasyon yaratmıştı.

Yer Aldıkları Film Ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim 14

18. Sansasyonel direktör Gaspar Noe’nin en çok ses getiren üretimlerinden ‘Aşk’ neredeyse sinemanın yarısından fazla süren sevişme sahneleriyle gündeme gelmişti.

Yer Aldıkları Film Ve Dizilerdeki Başarılı Oyunculuk Performanslarıyla Ateşli Sahnelere İmza Atan 19 Ünlü İsim 15

19. Genç yaşta oyunculuğa başlayan Natalie Portman’ın ‘Siyah Kuğu’ sinemasında hem sevişme hem de mastürbasyon sahneleri olay yaratmıştı.

thefilmstage.com

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.