Yemin 462. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yemin dizisi yeni bölümde ne olacak? Yemin dizisi son bölümde neler oldu?

Ekranların sevilen dizisi Yemin en son 461. kısmı ile ekranlara gelmişti. İzleyiciler yeni kısım fragmanı çıktı mı merak ediyor. Pekala, Yemin …

29.07.2022
Yemin 462. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yemin dizisi yeni bölümde ne olacak? Yemin dizisi son bölümde neler oldu?

Ekranların sevilen dizisi Yemin en son 461. kısmı ile ekranlara gelmişti. İzleyiciler yeni kısım fragmanı çıktı mı merak ediyor. Pekala, Yemin 462. kısım fragmanı yayınlandı mı? Yemin dizisi yeni kısımda ne olacak? Yemin dizisi son kısımda neler oldu? İşte Yemin dizisi yeni kısım fragmanı…

Yemin, Kanal 7’de yayımlanan Türk imali pembe dizidir. Dizinin direktörlüğünü birinci iki dönem Ayhan İhtimam üstlendi. Yemin 462. kısım fragmanı yayınlandı mı? Yemin dizisi yeni kısımda ne olacak? Yemin dizisi son kısımda neler oldu?

YEMİN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Tarhun ailesi epeyce varlıklı ve tanınmış bir ailedir. Ailenin babası Hikmet Tarhun şımarık ve sorumsuz oğlu Emir’i evlendirmek ister. Bunun içinde en güzel seçimin yeğeni Reyhan olduğunu düşünür ve Reyhan’ı oğlu Buyruk ile evlendirmek için İstanbul’a getirir. Reyhan genç ve hoş bir kızdır. Lakin tanımadığı bir yabancıyla evlenmek istemez lakin dayısı Hikmet’in hastalığından ötürü onu kıramaz ve isteksizce de olsa Buyruk Tarhun ile evlenmeyi kabul eder. Buyruk Tarhun özgürlüğüne düşkün, sosyetede tanınmış çapkın ve güzel bir adamdır. Buyruk birinci başta Reyhan ile evlenmek istemez. Lakin babası tarafından zorlandıktan sonra kabul eder. Ancak Reyhan’a epey makûs davranmaktadır. Reyhan, Buyruk ve annesi Cavidan tarafından makûs muamele görmüş lakin dayısı Hikmet her seferinde ona sahip çıkmıştır. Reyhan’ın bir öbür düşmanı ise Emir’e platonik bir aşk besleyen Cemre’dir. Cemre, Reyhan ve Emir’i ayırmak için her berbatlığı yapar lakin başarılı olamaz. Sonunda aklını kaybeder. Vakit içinde Reyhan ile Buyruk birbirlerine aşık olmaya başlar. Evlilikleri keyifli bir halde sürerken Reyhan hastalanır. Doğum yapması durumunda yaşamasının sıkıntı olduğunu bile bile bebeğini dünyaya getirir ve ölür. Bunun üzerine Buyruk dünyaya küser. Bebeği birinci başlarda kabullenmese de vakit içinde duruma alışır. Bebeğine bakması için gelen bakıcı Feride ile ortalarında yeni bir aşk başlar. Buyruk yine kendine gelmeye ve eski memnunluğunu yakalamaya başlamıştır.

YEMİN 462. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin 461. kısmının akabinde 462. yeni kısım fragmanı yayınlandı.

YEMİN 462. KISIM FRAGMANI İZLE!

EMİR’İN HAYATI PERİ KIZI İLE DEĞİŞECEK Mİ?

Kanal 7 ekranlarının büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Yemin, dördüncü dönemiyle izleyici karşısına çıkıyor

Yaşadığı zorlukları geride bırakmaya çalışan Buyruk, yeni bir hayata adım atar. Oğlu Yiğit’le birlikte ailesini de alıp kentten uzak bir çiftliğe yerleşir. Buyruk, eski hesapların tümünü kapatmış dingin bir hayat sürmektedir. Kentten uzak yeni çiftlik hayatı, baba oğul ortasında çok güçlü bir bağ oluşturmuştur. Yiğit tabiat ile haşır neşir, keyifli bir çocuktur.

“PERİ KIZI”

Emir ve Tarhun ailesinin sakin hayatları, dünyalarına giren bir “Peri Kızı” ile değişir. Çocukluğu azaplarla geçen, bu yüzden insanlara yaklaşmaktan ürken bu peri kızının yolu Buyruk ile kesiştiğinde artık hiçbir şey eskisi üzere olmayacaktır. Buyruk hayatını alt üst eden bu yabani kızla nasıl baş edecektir? Gülperi, hiç bilmediği bu yabancı dünyaya ayak uydurabilecek midir?

Öte yandan Narin ile Kemal, Hikmet’in yadigarı Tarhun Konağı’na yerleşmişlerdir. Geçen vakitte büyük badireler atlatan iki aşığın artık aşklarını doyasıya yaşadıkları memnun, huzurlu bir yuvaları vardır. Kemal, holdingdeki vazifesine geri dönmüş, Narin ise mesleğini muvaffakiyetle sürdürmeye devam etmektedir. Ne var ki; Narin’in gireceği sıkıntı bir ameliyat, sakin geçen onca yıldan sonra birtakım taşları yerinden oynatır. Narin ile Kemal’in aşkını yeni, kuvvetli bir imtihan beklemektedir.

Dördüncü dönemde Yemin izleyicilerini hangi sürprizler bekliyor? Yemin dizisrehberaydin.comfta içi 19:00’daKanal 7 ekranlarında…

YEMİN DİZİ OYUNCULARI KİMLER?

Cansu Tuman – Feride Akgun

Gökberk Demirci – Buyruk Tarhun

Can Verel – Kemal Tarhun

Yağmur Şahbazova – Narin Tarhun

Berkant Müftüler – Hikmet Tarhun (1-336. Bölüm)

Gül Arcan – Cavidan Tarhun

Cansın Mina Gür – Masal Tarhun

Ceyda Olguner – Cemre

Mustafa Şimşek – Talaz

Esra Demirci Çoban – Melike

Derya Kurtuluş Oktar – Şehriye

Melahat Abbasova – Münevver

Elif Özkul Elsayit – Kumru

Gözde Gündüzlü – Oya Tarhun

Hülya Aydın – Songül

Miran Efe Achilov – Yiğit Tarhun

Can Çağlar – Taci

Barış Gürses – Sefer

Özge Yağız – Reyhan Polat (1-245. Bölüm)

Emir,Tarhun,Reyhan,Bölüm,Baş,Hayat,Yemin,Narin,Zor,Hikmet,Yemin Dizi ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.