Ünlü yorumcudan herkesi hayrete düşüren tespit: Fenerbahçe, Ronaldo’yu alabilirdi

Tecrübeli gazeteci Hıncal Uluç, Fenerbahçe’yle ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Ferdi Kadıoğlu’nun performansını öven Uluç, “8+3 değil …

19.02.2022
Ünlü yorumcudan herkesi hayrete düşüren tespit: Fenerbahçe, Ronaldo’yu alabilirdi

Tecrübeli gazeteci Hıncal Uluç, Fenerbahçe’yle ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Ferdi Kadıoğlu’nun performansını öven Uluç, “8+3 değil 3+8 olsaydı yabancı kuralı Fenerbahçe, Ronaldo’yu alabilirdi” dedi.

A Spor yorumcusu usta gazeteci Hıncal Uluç, Fenerbahçe’yle ilgili çarpıcı tespitlerde bulundu. Yabancı kuralının 8+3 değil de 3+8 olarak uygulamaya koyulmuş olması halinde sarı-lacivertlilerin takımında Ronaldo’nun olabileceğini belirtti.

“ALİ KOÇ’UN VERDİĞİ PARALARA BAKIN”

Hıncal Uluç yaptığı değerlendirmede, “8+3 sayesinde ekibe girme talihini bulan Ferdi, karşı kanattaki bekin ve sağ açığın toplamından daha fazla iş yapıyorsa demiyor musunuz, ‘Keşke 8+3 değil de 3+8 olsaydı’ diye. 3+8 olsaydı.. verilen paralara bakın! Abartmıyorum 3 yabancıyla bağlı olan Fenerbahçe, Ronaldo’yu alabilirdi. Ali Koç’un verdiği paralara bakın! Ronaldo’nun fiyatına bakın. Fenerbahçe, Ronaldo’yu alsaydı Fenerium kaç tane Ronaldo forması satardı? Ben alırdım en başta.” dedi.

Haberler.com – Spor

Cristiano Ronaldo, Hıncal Uluç, Fenerbahçe, Spor, Haberler

Ronaldo ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.