UET League of Legends Türkiye Şampiyonası’nda Büyük Mücadele Başladı!

Ülkemizin dört bir yanından üniversite gruplarını fevkalade bir rekabet ortamında bir ortaya getiren UET League of Legends Türkiye Şampiyonası …

14.12.2021
UET League of Legends Türkiye Şampiyonası’nda Büyük Mücadele Başladı!

Ülkemizin dört bir yanından üniversite gruplarını fevkalade bir rekabet ortamında bir ortaya getiren UET League of Legends Türkiye Şampiyonası’nda heyecan başladı! UET League of Legends Türkiye Şampiyonası o denli bir start aldı ki bunun karşısında Demacia’nın d…

Ülkemizin dört bir yanından üniversite takımlarını harikulade bir rekabet ortamında bir ortaya getiren UET League of Legends Türkiye Şampiyonası’nda heyecan başladı!

UET League of Legends Türkiye Şampiyonası o denli bir start aldı ki bunun karşısında Demacia’nın dev surları bile duramaz!

Uet League Of Legends Türkiye Şampiyonası’nda Büyük Mücadele Başladı! 1

Üniversiteli oyunculara sağlıklı ve adil bir rekabet ortamı sağlamanın bununla birlikte ayrıyeten yeteneklerini geliştirebilecekleri ve bu yeteneklerin asla mükafatsız kalmayacağı da bir alan da yaratan UET League of Legends Türkiye Şampiyonası’nda kabiliyetleri ile göz dolduran üniversite takımları bir ortaya geliyor. Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerden okullarını temsilen toplamda 53 ekibin iştirakleri ile gerçekleşecek olan turnuvada grupları birbirinden hoş mükafatlar de bekliyor. 10.000 TL pahasında toplam ödül havuzu ise işin sırf bir kısmı. Vadi’de yeteneklerini konuşturup en doruğa oturacak iki takımı Avrupa arenası bekliyor! UET League of Legends Türkiye Şampiyonası’nın ilksi ve ikincisi UEM Avrupa Şampiyonası Elemeleri’ne katılmaya hak kazanacak.

Ön eleme basamağında ise birinci gün geride kaldı.

Uet League Of Legends Türkiye Şampiyonası’nda Büyük Mücadele Başladı! 2

İkinci günde ise heyecan canlı yayına taşınıyor ve taraftar takviyesi ile Vadi adeta dev bir arenaya dönüşüyor! Üstelik Salı günü gerçekleşecek olan yayında pek yakından tanıdığımız kimi isimler de olacak. Onur ‘’Mirunas’’ Tatar, Caner “Jhonnie’’ Güngörür ve Mert ‘’Stansfield’’ Tezgür canlı yayın heyecanını yorum ve değerlendirmeleri ile taçlandıracaklar. Elbett dozu böylesine yükselttikten sonra tekrar düşürmek olmaz, düzenlenecek olan tüm canlı yayınlar boyunca sevilen içerik üreticileri de canlı yayınlara eşlik ediyor olacaklar. Heyecanı biraz dindirmek (ya da tahminen de biraz daha alevlendirmek) için birkaç ipucu vermek gerekirse 14-15 Aralık’ta Mert ‘Stansfield’ Tezgür, 16 Aralık’ta Koray ‘Naru’ Bıçak ve 17-19 Aralık tarihlerinde ise Anıl ‘’HolyPhoenix’’ Işık canlı yayın heyecanını daha da alevlendirecek isimlerden!

Yol haritasını netleştirmek gerekirse ön eleme etabı geride kaldıktan sonra rekabetin ateşi her geçen gün biraz daha artacak.

15 Aralık’ta oynanacak çeyrek final müsabakalarının akabinde 16 Aralık’ta yarı final evresi bizleri bekliyor olacak. 17 Aralık tarihinde ise üçüncülük uğraşına tanıklık ettikten sonra en başından beri herkesin beklediği o an gelecek; büyük final karşılaması! 19 Aralık Pazar günü büyük final uğraşında doruğun iki ismi karşı karşıya gelecek ve kimin en zirvedeki tahta oturacağını daima birlikte göreceğiz.

Hülasa ön eleme etabının ikinci gününden itibaren canlı yayında heyecan bir an olsun dur durak bilmeden devam edecek.

Üstelik ünlü isimlerin de iştirakleri ile. Elbette ki canlı yayının atmosferi ve seyirci dayanağı de ekipleri en çok ateşleyen etkenlerden ikisi olacak elbet. Bakalım ülkemizin her köşesinden üniversite gruplarının bizlere gösterecek neleri var?

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.