Üç arkadaşını kaybeden Ceyhun Fersoy: Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum

Amasya’nın Merzifon ilçesinde tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs ile kamyonun çarpışması sonucu Tolga Güleryüz ile Özgür Karataş ve Burak …

25.11.2022
Üç arkadaşını kaybeden Ceyhun Fersoy: Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum

Amasya’nın Merzifon ilçesinde tiyatro oyuncularını taşıyan minibüs ile kamyonun çarpışması sonucu Tolga Güleryüz ile Özgür Karataş ve Burak Topçu ölmüş, Melis İşiten, Ceyhun Fersoy, Sergen Deveci, Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Filiz Özbek ve Uğur Şalvarcıoğlu ise yaralı kurtulmuştu.

Deveci, uçak ambulansla getirildiği İstanbul’da ameliyat edildi. İşiten ve Fersoy da tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi.

Üç Arkadaşını Kaybeden Ceyhun Fersoy: Gözlerimi Kapatıyorum O Anı Yaşıyorum 1

“SANKİ FİLMİN İÇİNDE BİR SAHNEYİ OYNAMIŞ GİBİYDİK”

Instagram hesabından son halini paylaşan Ceyhun Fersoy “Nereden başlasam, nasıl anlatsam bilemiyorum… Gözlerimi kapatıyorum o anı yaşıyorum, açıyorum gerçek olmadığını düşünüyorum. Sanki filmin içinde bir sahneyi oynamış gibiydik, haykırmak isyan etmek istemiyorum, çünkü 3 değerli arkadaşımız bunu istemezdi. Çok değerli yol arkadaşlarımı kaybetmenin üzüntüsünü tarif edemem, Allah düşmanımın başına vermesin. Şimdi ayağa kalkma zamanı… Güçlenip daha iyi olmalıyız, olacağız. Sizlerin sevgisi ve dualarıyla ayaktayız, bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Arayan, mesaj atan herkese sevgiler… Hepinize tek tek teşekkür ediyorum ve sarılıyorum, iyi ki varsınız. 3 değerli dostlarımız için bu bayrağı devralıp yolumuza devam edeceğiz. Onlara ihanet etmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/ceyhun-fersoy-gozlerimi-kapatiyorum-o-ani-yasiyorum/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.