Türk SİHA’ları görev başında! Rus güçlerini vurma görüntüleri ortaya çıktı

Rusya’nın Ukrayna’ya karşı başlattığı savaşta dördüncü güne girildi. Çatışmalar şiddetli bir biçimde devam ederken Rus ordusunun akınlarına …

27.02.2022
Türk SİHA’ları görev başında! Rus güçlerini vurma görüntüleri ortaya çıktı

Rusya’nın Ukrayna’ya karşı başlattığı savaşta dördüncü güne girildi. Çatışmalar şiddetli bir biçimde devam ederken Rus ordusunun akınlarına karşılık veren Ukrayna, Türk Srehberaydin.com’ları Bayraktar TB-2 ile Rus güçlerini vurdu.TÜRK Srehberaydin.com’LARI VAZİFE BAŞINDARusya,…

Rusya’nın Ukrayna’ya karşı başlattığı savaşta dördüncü güne girildi. Çatışmalar şiddetli bir formda devam ederken Rus ordusunun ataklarına karşılık veren Ukrayna, Türk Srehberaydin.com’ları Bayraktar TB-2 ile Rus güçlerini vurdu.

TÜRK Srehberaydin.com’LARI MİSYON BAŞINDA

Rusya, Ukrayna’nın çeşitli kentlerinde hücumlarına devam ederken, işgale karşı koymak isteyen Ukrayna, devreye Türkiye’den satın aldığı rehberaydin.com ve Srehberaydin.com’ları soktu.

Türk Srehberaydin.com’ları Bayraktar TB-2’yi kullanan askerler, bölgedeki Rus birliklerini vurdu. Savunma saldırısının imajları ise kısa müddette toplumsal medyada yayımlandı.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.