Tek tuşla ucuza gram altın alın! İslam Memiş’ten kar ettiren işlem

Piyasalarda Temmuz sıcağı yaşanırken, Euro ve dolar ortasında rekabette roller değişmeye başladı. Gram altında ise kısa bir sakinlikten sonra …

18.07.2022
Tek tuşla ucuza gram altın alın! İslam Memiş’ten kar ettiren işlem

Piyasalarda Temmuz sıcağı yaşanırken, Euro ve dolar ortasında rekabette roller değişmeye başladı. Gram altında ise kısa bir sakinlikten sonra yükseliş trendi başladı. Her açıklamasında emtialarda baskılanmaların olduğunu belirten İslam Memiş, bu kere elin…

Piyasalarda Temmuz sıcağı yaşanırken, Euro ve dolar ortasında rekabette roller değişmeye başladı. Gram altında ise kısa bir sakinlikten sonra yükseliş trendi başladı. Her açıklamasında emtialarda baskılanmaların olduğunu belirten İslam Memiş, bu kez elinde dolar tutanlar için ziyan etmeden kar yolunu açıkladı. İşte o ayrıntılar.

DEĞİŞ-TOKUŞ SÜRECİ KAZANDIRIYOR

Parite süreci üzerinde uzun uzun duran İslam Memiş, bu süreçte elde edilecek karı da sıraladı. Elinde dolar olanlar için örnekler üzerinden parite sürecini anlatan Memiş, “Elinizde mesela dolarınız var, bunu euro’ya çevireceksiniz, parite yapacaksınız, ortada TL süreci olmuyor. Elinizdeki doları evvel TL’ye çevirirseniz, TL ile tekrar euro satın alırsanız bu olmaz. 100 euro’luk bir süreçte 10 euro üzere bir kaybınız oluyor. Paritenin değeri, ortada para kullanmadan değiş tokuş yapılması.” dedi.

UCUZA ALTIN ALMAK MÜMKÜN MÜ?

Yaz aylarına ait altın ve dolar kestirimlerini açıklayan İslam Memiş ,ucuz altın alma sürecini de açıkladı. Pariteye dikkat çeken Memiş, “Temmuz ve ağustos aylarında 950-1000 lira aralıkları korunacaktır. Dolar/TL kurunda 17-18 TL aralığı, gümüş gramda 10-11 lira aralığı devam edecek. Temmuz ve ağustos ayında çok bir şey beklememek gerekiyor. Elinde dolar bulunduran yatırımcısı parite süreci ile altın alırsa, ucuz altın alma bahtına sahip olacaklar.” diye konuştu.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.