Süper Lig’de dengeleri değiştirecek hamle! Hintliler, Beşiktaş için geliyor

Hindistan ekibi Modammedan Sporting yetkililerin finansal yatırımlar ve işbirliği için Türkiye’den Beşiktaş’ı seçtiği argümanı gündeme bomba …

12.03.2022
Süper Lig’de dengeleri değiştirecek hamle! Hintliler, Beşiktaş için geliyor

Hindistan ekibi Modammedan Sporting yetkililerin finansal yatırımlar ve işbirliği için Türkiye’den Beşiktaş’ı seçtiği argümanı gündeme bomba üzere düştü. Kulüp yetkililerin İstanbul’a gelerek siyah-beyazlı yöneticilerle masaya oturması bekleniyor.

Üstün Lig’de istikrarları değiştirecek bir işbirliği muahedesi yolda. Hindistan’ın esaslı kulübü Modammedan Sporting, Beşiktaş‘la finansal bir muahedeye imza atmak istiyor.

FULHAM VE JUVENTUS’LA DA GÖRÜŞÜYORLAR

Fotospor’un haberine nazaran, 1891 yılında kurulan ve Beşiktaş üzere siyah-beyaz renkleri olan Hint kadrosu yeniden Beşiktaş üzere siyah-beyazlı renklere sahip İngiliz Fulham ve İtalya’dan Juventus’la da işbirliği çalışması içinde.

Modammedan Sporting Lideri Ghulam Ashraf

“UZUN VADELİ BİRLİKTELİK OLACAK”

Mohammedan ekibinin genel sekreteri Danish İkbal, News9 Sports’a verdiği demeçte, “İngiliz kulübü Fulham, Türkiye’den Beşiktaş ve İtalya’dan Juventus kadrosuyla görüşme halindeyiz. Müzakereler devam ettiği için daha fazlasını açıklayamam, lakin muahede finansal işbirliğinin bununla bir arada ayrıyeten teknik işbirliğini de içerecek. Uzun vadeli bir birliktelik olacak” dedi.

Haberler.com – Spor

Ahmet Parıltı Çebi, Hindistan, Beşiktaş, Spor, Haberler

Beşiktaş ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.