Stray, Steam İncelemelerinde Birinci Sıraya Yükseldi

Stray, Steam kullanıcıları tarafından çok beğenilmiş görünüyor. BlueTwelve Studio’nun geliştrdiği, Annapurna Interactive’in yayıncılığını …

28.07.2022
Stray, Steam İncelemelerinde Birinci Sıraya Yükseldi

Stray, Steam kullanıcıları tarafından çok beğenilmiş görünüyor.

BlueTwelve Studio’nun geliştrdiği, Annapurna Interactive’in yayıncılığını üstlendiği cyberpunk (siberpunk) temalı Stray, çıkış yaptığı 19 Temmuz’dan beri oyun dünyasının gündemine sağlam bir formda oturmuş durumda. Ailesinden uzak, yalnız bir kedinin acımasız bir dünyada hayatta kalma serüvenine tanıklık ettiğimiz Stray, Steam mağazasında büyük bir muvaffakiyet elde etti.

GTA 6 Serinin Birinci Oynanabilir Bayan Karakterini İçerecek

Stray, Steam’de 2022’nin En Sevilen Oyunu Oldu

Steam mağazasından satın aldığınız üretimleri bir mühlet oynadıktan sonra olumlu yahut olumsuz olarak değerlendirebiliyor ayrıyeten fikirlerinizi sözlerle de anlatarak oyun hakkında kararsız kalan insanlara rehberlik edebiliyorsunuz. Bunun yanında Steam incelemeleri, günümüz oyun dünyasında büyük medya kuruluşlarının incelemelerinden daha fazla dikkat çekiyor. Bunun nedeni oyunu deneyimlemiş oyuncuların görüşlerini şahsen, filtresiz bir halde başka oyunseverlere aktarma imkanı sunması olarak özetleyebiliriz.

Stray, Steam’de 47,241 değerlendirmenin yüzde 97’sinde olumlu inceleme aldı. Böylece Steam’da bu 2022 yılının en yüksek olumlu inceleme oranını almış bulunmakta. Aktüel listede şu an Stray birinci, Powerwash Simulator ikinci, God of War ise üçüncü sırada. Şimdi çıkış yapalı 1 hafta olan Stray’in elde ettiği ilkliği koruyup koruyamayacağını ilerleyen vakitlerde göreceğiz.

Tüm vakitlerin en yüksek olumlu kıymetlendirme oranına sahip oyun ise yüzde 98’lik oranla bir Valve efsanesi olan Portal 2.

Listenin şimdiki haline buradan ulaşabilirsiniz.

SaveButonu / Gamegar

Oyun,Stray,Steam ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.