Shakira bir kez daha yıkıldı! “En güzel kalçalı kadın” olarak tanınan Cortez’den olay Pique itirafı

Barcelona’nın yıldızı Gerard Pique ve ünlü müzikçi Shakira’nın ayrılığının akabinde, “En hoş kalçalı kadın” olarak tanınan Suzy Cortez’den …

09.06.2022
Shakira bir kez daha yıkıldı! “En güzel kalçalı kadın” olarak tanınan Cortez’den olay Pique itirafı

Barcelona’nın yıldızı Gerard Pique ve ünlü müzikçi Shakira’nın ayrılığının akabinde, “En hoş kalçalı kadın” olarak tanınan Suzy Cortez’den çarpıcı bir itiraf geldi. Pique’nin Shakira’ya rehberaydin.comnet ettiği tezlerinin üzerine Cortez, tecrübeli futbolcunun daha evvel kendisine ileti attığını belirterek, “Shakira’ya hürmetimden sustum fakat daha evvelki vakitlerde Pique bana daima bildiri atardı. Avrupa’ya ne vakit döneceğimi sorardı. Daima kalçalarımla ilgileniyordu.” dedi.

Ünlü müzikçi Shakira‘nın, sevgilisi Pique’yi kendisini aldatırken suçüstü yakaladığı savı gündeme oturmuştu. Shakira daha sonra bağlantı ajansı vasıtasıyla yaptığı açıklamada 12 yıllık ilgilerini sonlandırdıklarını belirtmişti. Tüm yaşananların akabinde 2016 yılının Miss Bum Bum hoşu (En hoş kalçalı kadın) müsabakasının ilksi Suzy Cortez’den çarpıcı bir sav daha geldi.

“AVRUPA’YA NE VAKİT DÖNECEĞİMİ SORARDI”

Pique’nin kendisine daha evvel iletiler attığını belirten Suzy Cortez, “Shakira’ya hürmetimden sustum ancak daha evvelki vakitlerde Pique bana daima bildiri atardı. Avrupa’ya ne vakit döneceğimi sorardı. Daima de kalçalarımla ilgileniyordu. Hatta Messi dövmesi yaptırmak istediğimde bunu kıskanmıştı. Shakira bunu hak etmedi” dedi.

“SHAKIRA’YA HÜRMETİMDEN SUSTUM”

Suzy Cortez ayrıyeten ” Barcelona‘dan Messi ve Coutinho, instagram’dan bana yürümemişti. Onlar sahiden sadık beşerler. Hatta ben Messi’ye büyük hürmet duyardım ve Pique bunu kıskanırdı. Şimdiye dek Shakira’ya hürmetimden sustum ancak her şeyi anlatacağım” sözlerini kullandı.

Shakira ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.