Sergen Deveci ambulans uçakla İstanbul’a sevk edildi

Çorum Devlet Tiyatrosu Salonu’nda dün akşam ‘Baş Belası’ adlı tiyatro oyununu sahneledikten sonra Samsun’a dönen ekibi taşıyan aracın Amasya’nın …

22.11.2022
Sergen Deveci ambulans uçakla İstanbul’a sevk edildi

Çorum Devlet Tiyatrosu Salonu’nda dün akşam ‘Baş Belası’ adlı tiyatro oyununu sahneledikten sonra Samsun’a dönen ekibi taşıyan aracın Amasya’nın Merzifon ilçesinde trafik kazası yapması sonucu yaralanan ve Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınan oyuncu Sergen Deveci’nin İstanbul’daki özel bir hastaneye sevk edilmesi kararlaştırıldı.

Sergen Deveci Ambulans Uçakla İstanbul’a Sevk Edildi 1

Deveci’nin sevki için Sağlık Bakanlığı’ndan ambulans uçak talebinde bulunuldu. İşlemlerin tamamlanmasının ardından Amasya-Merzifon Havalimanı’na götürülen Deveci, ambulans uçakla İstanbul’daki özel hastaneye gönderildi.

Sergen Deveci Ambulans Uçakla İstanbul’a Sevk Edildi 2

Karadeniz turnesi kapsamında Çorum’da son oyunlarını sahneleyen tiyatro ekibinin içinde bulunduğu, Aykut Bektaş idaresindeki minibüs, Merzifon’un Çaybaşı köyü mevkisinde aynı yönde seyreden Hacı Ahmet Kılıç yönetimindeki kamyona arkadan çarpışmış, kazada minibüsteki Özgür Karataş, Tolga Güleryüz ve Burak Topçu hayatını kaybetmiş, sürücü Bektaş ile minibüste bulunan Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Filiz Özbek, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu ve Ceyhun Fersoy yaralanmıştı.

Sergen Deveci Ambulans Uçakla İstanbul’a Sevk Edildi 3

Sürücü Aykut Bektaş, Melis İşiten ile Filiz Özbek tedavilerinin ardından taburcu edilmişti. Uğur Şalvarcıoğlu ve Özgür Ayaz’ın tedavileri Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde, Ceyhun Fersoy ve Burak Gülçebi’nin tedavisi de Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devam ediyor.

Sergen Deveci Ambulans Uçakla İstanbul’a Sevk Edildi 4

SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Tiyatro ekibinin oyundan sonraki son görüntüleri, Çorum Devlet Tiyatro Salonu’nun güvenlik kameralarına yansıdı.

 

Öte yandan ekibin, Çorum Devlet Tiyatro Salonu’ndan ayrıldıktan sonra konaklama için kent merkezinde birkaç otelle görüştüğü, son anda konaklamaktan vazgeçip, Samsun’a gitmek üzere hareket ettiği, saat 11.00’deki uçakla Samsun’dan İstanbul’a uçmayı planladığı öğrenildi. AA)

Tiyatro ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/sergen-deveci-ambulans-ucakla-istanbula-sevk-edildi/

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.