Selçuk Geçer’den “Dolar 70 lira” tarihi! Önce 21 lira sonra uçacak! O tarihe dikkat

Selçuk Geçer, yanlış siyasetlerin yanlış devam etmesi durumunda dolar kurunun dorukları göreceğini tabir ederek 1994 krizine vurgu yaptı. Doların …

21.09.2022
Selçuk Geçer’den “Dolar 70 lira” tarihi! Önce 21 lira sonra uçacak! O tarihe dikkat

Selçuk Geçer, yanlış siyasetlerin yanlış devam etmesi durumunda dolar kurunun dorukları göreceğini tabir ederek 1994 krizine vurgu yaptı. Doların 21 liraya bir anda geleceğini belirten Geçer, yıl sonu iddiasını verdi.DOLAR EVVEL 21 SONRA…Yanlış para pol…

Selçuk Geçer, yanlış siyasetlerin yanlış devam etmesi durumunda dolar kurunun tepeleri göreceğini söz ederek 1994 krizine vurgu yaptı. Doların 21 liraya bir anda geleceğini belirten Geçer, yıl sonu iddiasını verdi.

DOLAR EVVEL 21 SONRA…

Yanlış para siyasetleri sonucu dolar kurunun evvel 21 daha sonra 70 liraları göreceğini tabir eden Selçuk Geçer, “Bir bakacağız ki dolar 21 düzeylerinde. Bu baş devam ederse bedeli ağır olur. Bu da doları 60-70 düzeylerine çıkartır. İktisadın gerçekleriyle yüzleşmeleri gerek” dedi.

DOLARDA YIL SONU REKORU GELİYOR

Parite tesirine dikkat çeken Selçuk Geçer, “Parite tesiri olmazsa Türkiye’nin şartları gereği oluşacak bir yara var. Bir iki hafta içinde 18 liranın üzerine giden sonra süratli bir formda 18,80 giden dolar olacak. Yani 12 liraya düşmez. Eylül sonunda bir bakacağız ki dolar 21 düzeylerinde. “diye konuştu.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.