Sağ kolu Alpay Kazan’ı kaybeden Acun Ilıcalı’dan yürekleri parçalayan paylaşım

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sağ kolu olan Alpay Kazan hayatını kaybetti. Acı kaybın akabinde Acun Ilıcalı, yürek parçalayan bir paylaşım …

07.03.2022
Sağ kolu Alpay Kazan’ı kaybeden Acun Ilıcalı’dan yürekleri parçalayan paylaşım

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın sağ kolu olan Alpay Kazan hayatını kaybetti. Acı kaybın akabinde Acun Ilıcalı, yürek parçalayan bir paylaşım yaparak, “Alpay’ım ne yazsam yetmeyecek, anlatamayacağım hislerimi. Kalbimden bir kesim koptu bugün… Parıltılar içinde yat, yerin cennet olsun hoş insan.” dedi.

Acun Medya Genel İdari Koordinatörü Alpay Kazan hayatını kaybetti. Kazan’ın mevt haberini toplumsal internet hesabından duyuran eski Survivor yarışmacısı Hakan Hatipoğlu paylaşımında, cenazenin 7 Mart 2022 pazartesi skent aydın haberlerit 17.00’da Şakirin Camii’den kalkacağını belirtti.

“KALBİMDEN BİR MODÜL KOPTU”

Vefatın akabinde Acun Ilıcalı Instagram’dan yaptığı paylaşımda yürekleri parçaladı. Acun Ilıcalı, 4 fotoğraf paylaşarak, “Alpay’ım ne yazsam yetmeyecek, anlatamayacağım hislerimi. Kalbimden bir modül koptu bugün… Işıklar içinde yat, yerin cennet olsun hoş insan.” tabirlerini kullandı.

İşte Acun Ilıcalı’nın paylaştığı kareler;

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.