Ruhları Gördüğünü ve Meleklerle İletişime Geçtiğini İddia Eden Kadının Ürküten Açıklamaları

Medyum olarak çıkar sağlayan Kelly Rich’in anlattığı bu kıssalar hem ürkütücü hem de düşündürücü… Ruhlarla bağlantıya geçebildiği sav eden …

18.11.2021
Ruhları Gördüğünü ve Meleklerle İletişime Geçtiğini İddia Eden Kadının Ürküten Açıklamaları

Medyum olarak çıkar sağlayan Kelly Rich’in anlattığı bu kıssalar hem ürkütücü hem de düşündürücü… Ruhlarla bağlantıya geçebildiği sav eden bayanın açıklamalarına dair ayrıntılar aşağıda???? Kaynak: https://6park.news/maine/psychic-who-…32 yaşındaki Kell…

Medyum olarak kar sağlayan Kelly Rich’in anlattığı bu kıssalar hem ürkütücü hem de düşündürücü… Ruhlarla irtibata geçebildiği tez eden bayanın açıklamalarına dair ayrıntılar aşağıda????

Kaynak: https://6park.news/maine/psychic-who-…

32 yaşındaki Kelly Rich, bir medyum olarak çalışıyor. Öbür taraf ve ruhlar ile bağlantıya geçtiğini argüman eden Rich, bunu bir yetenek olarak tanımlıyor.

Ruhları Gördüğünü Ve Meleklerle İletişime Geçtiğini İddia Eden Kadının Ürküten Açıklamaları 1

Lakin ruhlarla olan bu alakası, medyum mesleğini edinmesinden yıllar öncesine dayanıyormuş.

Babasının vefatının akabinde birinci olarak onun ruhu tarafından ziyaret edilmiş. Artık ise melekler ve ruhlarla konuşabildiğini tez ediyor.

Ruhları Gördüğünü Ve Meleklerle İletişime Geçtiğini İddia Eden Kadının Ürküten Açıklamaları 2

Hatta daha evvel içine şeytan girmiş birini bile görmüş! Kellyruhlar hakkında ‘Bazen onları ve güçlerini aktardıklarını hissediyorum. Bu daha çok benim sahip olduğum bir bilgi.’ diyor.

“Bazen onları bulanık bir ekranda görüyorum. Bazen ne giydiklerini de görebiliyorum.” diyen Kelly, bu duruma epey aşina üzere görünüyor.

Ruhları Gördüğünü Ve Meleklerle İletişime Geçtiğini İddia Eden Kadının Ürküten Açıklamaları 3

O denli ki saçlarının neye benzediğini dahi gördüğü oluyormuş. Kelly, tıpkı vakitte öbür insanların güçlerini yakalamakta da kendini geliştirmiş ve bunda da güzel olduğunu ekliyor.

1997 yılında babası vefat ettikten sonra kendisini sık sık ziyaret etmiş. O vakitte bu durumu fark eden Kelly, ruhlarla bağlantıya geçme kabiliyetini şimdi bilmiyormuş.

Ruhları Gördüğünü Ve Meleklerle İletişime Geçtiğini İddia Eden Kadının Ürküten Açıklamaları 4

‘Öbür dünyadaki varlıklar ile irtibat kurabilmek bana ürkütücü geliyordu.’ diyen Kelly, artık bu yeteneği bir ikram olarak görüyor.

Bu yeteneğini insanlara yardım etmek için bir meslek olarak yapan Kelly, en son bir müşterisinin ölen annesine son iletisini iletmiş.

Ruhları Gördüğünü Ve Meleklerle İletişime Geçtiğini İddia Eden Kadının Ürküten Açıklamaları 5

Klely, ‘sezgisel kahin’ olarak isimlendirdiği medyumluk mesleğini yapıyor. Öbür dünya, ruhlar ve melekler ile irtibata geçmenin bununla bir arada ayrıyeten, insanlara kendilerini anlamlandırma mevzularında ruh okumaları yaparak yardımcı oluyor.

Mesleğine dair yapılan olumsuz yorumlara karşın Kelly, işini hakkı ile yerine getirdiğine inanıyor.

Ruhları Gördüğünü Ve Meleklerle İletişime Geçtiğini İddia Eden Kadının Ürküten Açıklamaları 6

‘Bu işi seviyorum ve her gün uyanıp sevdiği şeyi yapıp, paylaştığım için şanslı hissediyorum.’ diyen Kelly, insanların ruhlarının gereksinimi olanı vermekten mutlu.

Kelly, her vakit öbür insanlardan daha farklı biri olduğunun farkındaymış. Bu yeteneği kullanabilmek için üzerinde çok çalışması da gerekmiş.

Ruhları Gördüğünü Ve Meleklerle İletişime Geçtiğini İddia Eden Kadının Ürküten Açıklamaları 7

Başka insanlara şifa olmadan evvel bu kabiliyetini geliştirmek için gereken her şeyi yapmış. Artık müşterilerine yeri geliyor ruhsal rehberlik yapıyor, yeri geliyor onların meyyit sevdiklerine bildiriler iletiyor!

Kelly, kendi kaybının müşterileri ile empati kurabilmesine yardımcı olduğunu da söylüyor.

Ruhları Gördüğünü Ve Meleklerle İletişime Geçtiğini İddia Eden Kadının Ürküten Açıklamaları 8

Yani kendisini bu işe külliyen adamış durumda. Kelly’ye psişik ya da medyum diyenler olsa a o kendini ‘sezgisel kahin’ olarak nitelendiriyor. 

Sizin bu mevzu hakkındaki niyetleriniz neler? Yorumlarda buluşalım!

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.