Pelin Öztekin, babası Rasim Öztekin’le ilgili heyecanlandıran bilgiyi verdi: Ölmeden önce bir filmde oynamış

Ünlü oyuncu Pelin Öztekin, geçtiğimiz yıl Mart ayında hayata gözlerini yuman babası Rasim Öztekin’le ilgili birden fazla kimsenin bilmediği bir …

24.02.2022
Pelin Öztekin, babası Rasim Öztekin’le ilgili heyecanlandıran bilgiyi verdi: Ölmeden önce bir filmde oynamış

Ünlü oyuncu Pelin Öztekin, geçtiğimiz yıl Mart ayında hayata gözlerini yuman babası Rasim Öztekin’le ilgili birden fazla kimsenin bilmediği bir bilgiyi verdi. Öztekin, babasın son rol aldığı sinemanın 11 Mart’ta vizyona gireceğini söyledi. Öztekin, sineması kendisinin de şimdi izlemediğini lisana getirdi.

Türk sanat dünyasının duayen isimleri ortasında yer alan Rasim Öztekin, geçtiğimiz yıl 8 Mart günü geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti. Vefatıyla Türkiye’yi yasa boğan Öztekin hakkındaki değişik bilgiyi, yeniden kendisi üzere oyuncu olan kızı Pelin Öztekin paylaştı.

“SON ROL ALDIĞI SİNEMA 11 MART’TA VİZYONA GİRECEK”

Bir yer çıkışında gazetecilerle sohbet eden Pelin Öztekin, “Babam vefat etmeden evvel bir sinemada rol almıştı. Babamın oyuncu takımında yer aldığı “Dijital Esaret” isimli sinema 11 Mart’ta gösterime girecek” diyerek pek çok kişinin bilmediği gerçeği açıkladı.

“BABAM SİNEMASINI GÖKYÜZÜNDEN İZLEYECEK”

Kelamlarını sürdüren hoş oyuncu, “Babam vefat etmeden evvel son bir sinemada oynamıştı. Sahnelerini izleyemedim şimdi. Çok değişik bir his olacak benim için. Hatta benim filmimle babamın sineması birebir periyotta vizyona girecek. Dilerim babamın sineması gişede benim sinemamı geçer. Babam sinemasını gökyüzünden izleyecek” diyerek duygulandırdı.

Snob Magazin – Magazin

Sinema,Babam ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.