‘Öz güvenim sıfır’ demişti… Zeynap Alkan makyajsız fotoğrafını paylaştı

Yönetmen Hamdi Alkan’ın kızı Zeynep Alkan, sosyal medya hesabından makyajsız fotoğrafını paylaştı. Daha önce yüzündeki sivilceler yüzünden sıkıntı yaşadığını dile getiren Alkan’ın fotoğrafına beğeni yağdı.

30.11.2022
‘Öz güvenim sıfır’ demişti… Zeynap Alkan makyajsız fotoğrafını paylaştı

Yönetmen Hamdi Alkan’ın oyuncu Canan Hoşgör ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Zeynep Alkan, Instagram hesabından makyajsız halini paylaştı.

Alkan’ın fotoğrafına beğeni yağdı.

‘Öz Güvenim Sıfır’ Demişti… Zeynap Alkan Makyajsız Fotoğrafını Paylaştı 1

‘KUSURSUZ GÜZELLİK’ DAYATMASINA İSYAN ETMİŞTİ

Geçen haftalarda yüzündeki sivilceleri gösteren ve tedavi sürecinde olduğunu söyleyen 22 yaşındaki Zeynep Alkan, ‘kusursuz güzellik’ dayatmasına isyan etmişti.

Sosyal medyadaki güzellik baskısı ile ilgili açıklamalarda bulunan Alkan, “Her zaman en mükemmelini en güzelini en harikasını paylaşıp, birbirimizi mutlu mu etmeye çalışıyoruz yoksa tribe mi sokmaya çalışıyoruz bilmiyorum ama bir simülasyonun içinde yaşıyoruz bu Instagram’da. Ben de en güzel resimlerimi paylaşmaya çalışıyorum. Hepimiz öyle yapıyoruz” demişti.

Zeynep Alkan, daha sonra sözlerini şu şekilde sürdürmüştü:

“O yüzden bugün sizlere 10 gündür yaşadığım bir şeyi paylaşmak istiyorum. Böyle delilerce cildimde sivilce çıktı ve çok ağrıyorlar, çok kaşınıyorlar ve bir anda oldular. Ben de bunu sizlerle paylaşmak istedim.”

“Şu an tedavi sürecindeyim. Öz güvenim sıfır, dışarı bile çıkmak istemiyorum ama hepimizin sivilcesi olabilir, başka şeyler olabilir. Sosyal medya varsa bunun için de olmalı! Güzellik yüzde değildir, kalptedir ve içtedir. Bu şu an benim gerçeğim.”

Güzel ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/oz-guvenim-sifir-demisti-zeynap-alkan-makyajsiz-fotografini-paylasti/

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.