Overwatch 2 betasına nasıl kayıt olunur?

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilip yayınlanan tanınan FPS oyunu Overwatch 2’nin beta sürümünün başlatıldığı duyuruldu. Overwatch 2 …

27.04.2022
Overwatch 2 betasına nasıl kayıt olunur?

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilip yayınlanan tanınan FPS oyunu Overwatch 2’nin beta sürümünün başlatıldığı duyuruldu. Overwatch 2’nin beta sürümüne katılabilmek için yapmanız süreçleri sizler için paylaştık. Ayrıntılar haberimizde…

Blizzard, Overwatch 2 için beta test sürecini 2022 boyunca gerçekleşeceğini açıkladı. Blizzard Entertainment tarafından yayınlanıp geliştirilen tanınan FPS oyunu Overwatch 2’nin beta süreci başladı. Pekala, Overwatch 2’nin betasına nasıl kayıt olunur? İşte yapmanız gerekenler.

OVERWATCH 2 BETA SÜRÜMÜNE NASIL KAYIT OLUNUR?

Overwatch 2’nin betasına kayıt olmak için yapmanız gerekenler çok kolay. 28 Nisan’dan itibaren Battle.net hesabınızı Twitch’e bağlayarak geliştirici ve yayıncı grup Blizzard Entertainment’ın seçtiği yayıncıları Twitch’te en az dört skent aydın haberlerit Overwatch 2 izleyerek beta’ya erişim hakkı kazanabilirsiniz.

www.playoverwatch.com/en-us/news/23798985/welcome-to-the-first-overwatch-2-pvp-beta/

Overwatch 2 PVP beta, 17 Mayıs Salı gününe kadar sürecek. Bu, oyunculara birinci derlemenin ve tüm yeni içeriğinin keyfini çıkarmak için tam üç hafta müddet verir. Overwatch 2’nin beta sürümü 17 Mayıs’ta sona erecek. Lakin, bu tarihte oynama olabilir, bu nedenle birinci beta periyodunun uzatılma ihtimali de bulunmaktadır.

Beta,Overwatch 2 ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.