Microsoft, Xbox Cloud Gaming’in kullanıcı sayısını açıkladı

Teknoloji devi Microsoft, bulut oyun yayın hizmeti Xbox Cloud Gaming’in toplam kullanıcı sayısını açıkladı. Düşük sistemli PC oyuncuları için …

05.05.2022
Microsoft, Xbox Cloud Gaming’in kullanıcı sayısını açıkladı

Teknoloji devi Microsoft, bulut oyun yayın hizmeti Xbox Cloud Gaming’in toplam kullanıcı sayısını açıkladı. Düşük sistemli PC oyuncuları için sunulan bulut oyun yayın hizmetinin her ay yükselişte olduğu belirlendi.

Microsoft, Electronic Entertainment Expo’da 2018 yılında sunduğu Xbox Cloud Gaming’in toplam kullanıcı sayı istatistikleri paylaşıldı. Microsoft’un CEO’su Satya Nadella’nın Salı günü şirketin üçüncü çeyrek kar daveti sırasında açıklama yaptılar.

XBOX CLOUD GAMING’İN KULLANICI SAYISI AÇIKLANDI

Xbox Cloud Gaming üzerinden 10 milyondan fazla insanın bulut oyun akışı hizmetini kullandığı açıklandı. Bulut oyunu, sırf aylık 15 dolarlık Xbox Game Pass Ultimate katmanının bir prçası olarak kullanılabilen bir özelliktir.

Birçok insanın denetim ettiğini göstermektedir. Birebir vakitte az sayıda olduğu bir alanda somut bir istatistiktir. Google, Stadia için sayıları kırmaz ve GeForce Now için Nvidia tarafından paylaşılan rastgele bir sayı, dizesiz bir fiyatsız deneme kullanan bireyleri içerir.

Game Pass’in tanınan olduğu kanıtlandı, zira Microsoft’un Ocak ayında yaptığı açıklamada, hizmetin bir evvelki yıl 18 milyondan 25 milyona ulaştığını söyledi. Bununla birlikte, Microsoft’un Xbox Cloud Gaming’den neyin akışlı bir oyun olarak sayıldığını nasıl tanımladığı muhakkak değil.

Sayı,Xbox ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.