MasterChef 2021 Yarışmacıları Burcu ve Dilara’nın Saç Baş Kavga Ettiği İddia Edildi!

TV8’in sevilen müsabakalarından MasterChef 2021, birinci sekizin muhakkak olmasıyla bir arada vites yükselterek yayın hayatına devam ediyor. Dün …

14.12.2021
MasterChef 2021 Yarışmacıları Burcu ve Dilara’nın Saç Baş Kavga Ettiği İddia Edildi!

TV8’in sevilen müsabakalarından MasterChef 2021, birinci sekizin muhakkak olmasıyla bir arada vites yükselterek yayın hayatına devam ediyor. Dün yayınlanan 133. kısımda mavi kaptanlığı alan Burcu’nun başlattığı Burcu-Dilara arbedesi, uzun vakittir bayanlar ortasında …

TV8’in sevilen müsabakalarından MasterChef 2021, birinci sekizin muhakkak olmasıyla birlikte vites yükselterek yayın hayatına devam ediyor. Dün yayınlanan 133. kısımda mavi kaptanlığı alan Burcu’nun başlattığı Burcu-Dilara arbedesi, uzun vakittir bayanlar ortasında beyaz bayrakların çekildiği müsabakayı tekrar hareketlendirdi diyebiliriz! YouTuber Cet Benli’nin argümanına nazaran ikilinin hengamesi mesken ortamına da yansımış durumda…

MasterChef 2021 tam gaz devam ediyor.

Masterchef 2021 Yarışmacıları Burcu Ve Dilara'Nın Saç Baş Kavga Ettiği İddia Edildi! 1

Geçtiğimiz hafta Görkem’in yarışa veda etmesinin akabinde muhakkak olan birinci sekiz, çok güçlü yarışmacılardan oluşuyor.

Burcu ve Dilara, birinci sekizin içinde öne çıkan isimlerden.

Masterchef 2021 Yarışmacıları Burcu Ve Dilara'Nın Saç Baş Kavga Ettiği İddia Edildi! 2

İkili birebir vakitte müsabakanın son iki bayan yarışmacısı. Bugüne kadar bir arada çalışmaktan memnun olduklarını söz edip sık sık bir bayanın şampiyon olmasını gönülden istediklerini söyleseler de, ikilinin ortasında önemli bir sorun var üzere görünüyor.

Bunu düşünmemize sebep olan şey ise, dün yayınlanan programdaki tartışma.

Burcu’nun “Sen şeytan değilsin Dilara, sen bir yılansın!” kelamları üzerine şeflerin ortaya girdiği tartışmanın arka yüzüne yönelik ileri sürülen savlar ise çok şiddetli!

Masterchef 2021 Yarışmacıları Burcu Ve Dilara'Nın Saç Baş Kavga Ettiği İddia Edildi! 3

YouTube’da MasterChef ve Survivor programlarıyla ilgili görüntüler yayınlayan Cet Benli’nin argümanına nazaran arbede fizikî olarak bayan yarışmacıların kaldığı konutta devam etti.

Argümana nazaran seslerin yükselmesi ve yarışmacıların saç saça baş başa hengameye girişmesi sonucu imal takımı Burcu’yu bir otele yerleştirdi.

Masterchef 2021 Yarışmacıları Burcu Ve Dilara'Nın Saç Baş Kavga Ettiği İddia Edildi! 4

Dilara ise bayanlar için tahsis edilmiş konutta tek başına kalmaya devam ediyor.

Cet Benli’nin görüntüsü buradan izlenebilir

Siz ikilinin tartışması hakkında neler düşünüyorsunuz?

Masterchef 2021 Yarışmacıları Burcu Ve Dilara'Nın Saç Baş Kavga Ettiği İddia Edildi! 5

Haydi yoruma! ????????

Kaynak: Onedio

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.