Marketteki kediye şiddet uyguladığı ileri sürülen bir kişi kendisine müdahale eden 2 kişiyi bıçakla yaraladı

3. Sayfa Haberleri Aydın’ın Kuşadası ilçesinde önünden geçtiği marketin sahibine ilişkin kediye şiddet uyguladığı ileri sürülen Murat.U …

15.09.2022
Marketteki kediye şiddet uyguladığı ileri sürülen bir kişi kendisine müdahale eden 2 kişiyi bıçakla yaraladı

3. Sayfa Haberleri

Aydın‘ın Kuşadası ilçesinde önünden geçtiği marketin sahibine ilişkin kediye şiddet uyguladığı ileri sürülen Murat.U., kendisine müdahale etmek isteyen Bora İ.C.’yi kasığından, Davet C’yi ise elinden bıçakla yaraladı. İki kardeş ambulansla hastaneye kaldırılırken, Murat U. ve yanındaki arkadaşı Remzi I. polis tarafından gözaltına alındı.

Olay, Bayanlar Denizi Mahallesi’nde meydana geldi. Teze nazaran Yılancıburnu mevkiindeki bir marketin önünden geçen Murat U., iş yeri sahibine ilişkin olan kediye içeriye girerek şimdi bilinmeyen bir nedenle şiddet uyguladı. Bunun üzerine market sahibi bayan ile Murat U. ortasında tartışma başladı. Marketten gelen tartışma seslerini işiten Bora İ.C. ile Coşkun C. kardeşler içeriye girerek Murat U.’yu dışarı çıkarmak istedi. Bu sırada Murat U. cebinden çıkardığı bıçakla Bora İ.C.’yi kasığından, Davet C.’yi ise elinden yaraladı. Etraftakilerin ihbarı üzerine bölgeye 112 Acil Sıhhat ile polis grupları sevk edildi. Bora İ. C. ile Davet C. ambulansla Kuşadası Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis, Murat U. ile yanındaki arkadaşı Remzi I.’yi gözaltına aldı.

Yaralıların sıhhat durumunun âlâ olduğu öğrenilirken, şüphelilerin polisteki süreçlerinin sürdüğü bildirildi. – AYDIN

Kaynak: aydın haberleri / 3. Sayfa

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.