Kovalar sırlarınızı saçmayın Oğlaklar sinirlere dikkat (13 Aralık Pazartesi günlük burç yorumu)

Günlük burç yorumlarında 13 Aralık Pazartesi yeni bir haftaya başlıyoruz. Yay burcu için aşka, keyfe, cümbüşe, spora yönelik bir hafta başlıyor …

13.12.2021
Kovalar sırlarınızı saçmayın Oğlaklar sinirlere dikkat (13 Aralık Pazartesi günlük burç yorumu)

Günlük burç yorumlarında 13 Aralık Pazartesi yeni bir haftaya başlıyoruz. Yay burcu için aşka, keyfe, cümbüşe, spora yönelik bir hafta başlıyor, bu hafta sahiden keyifli geçecek ve çok hareketli olacak.Satış, reklam, tanıtım pazarlama, dijital platfor…

Günlük burç yorumlarında 13 Aralık Pazartesi yeni bir haftaya başlıyoruz. Yay burcu için aşka, keyfe, cümbüşe, spora yönelik bir hafta başlıyor, bu hafta hakikaten keyifli geçecek ve çok hareketli olacak.

Satış, reklam, tanıtım pazarlama, dijital platformlarda, yazılım kesiminde çalışan akrep burcunun konuşma ve görüşmeleri bu hafta çok hızlanabilir.

Aslan burcu, iş alanlarınızda konuşma ve görüşmelerinizi hızlandırdığınız bir hafta başlıyor.

İşte öteki burçların günlük burç yorumu:

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Şu anda hayatınızda olanlardan çok mutlusunuz lakin birebir vakitte diğerlerine karşı beklentilerinizle kendinize biraz eziyet ediyor üzeresiniz.

Bu, iş dışında vakti olan yerliler ismine aile aktiviteleri için mükemmel bir gün. Akşamın ilerleyen skent aydın haberleritlerinde arkadaşlardan birtakım haberler alacaksınız.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Bu Pazartesi, ister profesyonel ister özel hayatta olsun, tüm paydaşlıklar, bilhassa muhakkak bir gaye için yapılanlar yararlı olacak.

Bugünlerde amaçlarınızı ne kadar âlâ tanımlarsanız, onlara ulaşmak o kadar kolay ve başarılı olma bahtınız o kadar artar. Bunun dışında iş bağları güzel olan yerliler için hayli kolay bir gün.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

Hayatınızdaki kıymetli bir durumun sorumluluğunu üstleniyorsunuz ve giderek denetimin sizde olduğunu daha fazla hissediyorsunuz.

Öte yandan, neyin hakikat olduğu konusunda çok emin olmayın, zira işler değişebilir. Farklı insanlardan gelen haberleri takip etmeye çalışmalısınız zira bu şeyler vakitle birbirine bağlanacak ve işler sizin için çok daha kolay olacaktır.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hoşlanmadığınız halde birine çok yeterli bakacaksınız. Kurtarmaya atlamak için hızlısınız ve ayrıyeten birtakım ayak işlerini de halledebilirsiniz.

Bu, her türlü gayret için şahane bir gün ve daha yaratıcı olmak istiyor üzeresiniz, lakin sizi durduran finansal yahut öbür tıp kısıtlamalar var.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bir arkadaşınızın muvaffakiyetinden çok mutlusunuz ancak görünüşe nazaran bu Pazartesi, onlara yardım etmenize karşın, bunu hiç kabul etmediklerini öğrendiğinizde sevinciniz azalacak.

Bu durumda rastgele bir tedbir almanıza gerek yok, lakin bilhassa hakikaten beklemediğiniz için tüm bunlar tarafından rehberaydin.comnete uğradığınızı hissediyorsunuz.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Görünüşe nazaran bu daha haftanın birinci günü olmasına karşın, işler bir yerlere sürükleniyor ve bu yüzden giderek daha fazla hüsrana uğruyorsunuz.

Birtakım yerliler başkalarından daha süratlidir ve yalnızca can ıstırabından kurtulmak için işte yeni aktivitelere katılmaya çalışabilirler. Öbürleri bunun için nitekim yüreğe sahip olmayacak ve hayli uzun ve sıkıcı bir gün geçirecekler.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Bu Pazartesi istikrar için can atıyorsunuz ve bu gereksinimi karşılamak için işleri biraz yavaşlatacaksınız. Bu, işte ya da özel ömürde en ufak bir riskle her şeyden kaçınmaya çalışacağınız ve yalnızca şeyler hakkında rahat olmaya çalışacağınız manasına gelir.

Çocuklu yerliler, ekstra vakti ve iç huzurunu küçüklere kanalize etmelidir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Bir oburunun aldığı ve yakın gelecekte yapmanız gerekenleri söz eden bir kararla başa çıkmak için çaba ediyorsunuz.

İş yerinde hakikaten hayır diyemeyeceğiniz bir bahis yahut size danışılmamış bir aile kararı olabilir. Neyse ki, öğlenden sonra arkadaşlarınızdan kimi güzel haberler gelecek ve sizi neşelendirecek.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Bir bireye yaklaşmaya çalışıyorsunuz fakat görünüşe nazaran ya ilgilenmiyor ya da çok meşgul.

Görünüşe nazaran bu durumda epeyce objektif olmanız ve olayları gerçekte oldukları üzere görmeye çalışmanız gerekiyor, aksi takdirde kendinizi epeyce garip bir duruma sokabilir ve davranışınızdan utanabilirsiniz.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu Pazartesi, olmayacak bir şey için gereksiz yere endişelendiğinizi keşfedeceksiniz. Bu keşif bu telaştan bir şey öğreneceğiniz manasına gelmiyor zira kendi fikirlerinizle devam edeceksiniz ve misal bir duruma düşebilirsiniz.

Ayrıyeten bir arkadaşınızın durumundan ötürü biraz dikkatiniz dağılmış durumda.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu Pazartesi kusursuz bir iş çıkarmaya hazırsınız ancak görünüşe nazaran, bunun işiniz üzerinde bir tesiri olsun ya da olmasın, öbür insanların ne yaptığına çok fazla odaklanacaksınız.

Bu, işleri gereksiz yere kendiniz için zorlaştıracağınız manasına gelir. Günün birinci kısmında bunu yaptığınızın farkına bile varmayacaksınız ancak öğlenden sonra dikkatinizin dağılmasını engellemeye çalışacaksınız.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Bir arkadaşınıza vereceğiniz tavsiyeler tükendi ve görünüşe nazaran onlara daha fazla nasıl yardım edeceğinizi bilmiyorsunuz.

Bugün vazgeçeceğiniz gün değil, yalnızca işler daha da karmaşık hale geliyor. Kimi yerliler bu durumdan bir biçimde orta vermeyi ve daha sonra tekrar denemeyi tercih edeceklerdir.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.