Koçların iş yükü artacak Boğaların problemi büyüyecek (Günlük burç 5 Ocak Çarşamba)

Günlük burç yorumların 5 Ocak Çarşamba günü öne çıkan ayrıntılara göz attığımızda İkizler burcunu eğlenceli, Yengeç burcunun olağanüstü bir duruş …

05.01.2022
Koçların iş yükü artacak Boğaların problemi büyüyecek (Günlük burç  5 Ocak Çarşamba)

Günlük burç yorumların 5 Ocak Çarşamba günü öne çıkan ayrıntılara göz attığımızda İkizler burcunu eğlenceli, Yengeç burcunun olağanüstü bir duruş sergileyeceği bir gün olarak geçeceğini söyleyebiliriz. Teraziler çok uzaklardan bir haber alacak.İşte başka burçla…

Günlük burç yorumların 5 Ocak Çarşamba günü öne çıkan ayrıntılara göz attığımızda İkizler burcunu eğlenceli, Yengeç burcunun mükemmel bir duruş sergileyeceği bir gün olarak geçeceğini söyleyebiliriz. Teraziler çok uzaklardan bir haber alacak.

İşte öbür burçların günlük burç yorumları…

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bilhassa ofiste ağır bir Çarşamba sizleri bekliyor. Zira iş yükünüz artıyor yahut uzun tartışmalara yol açan uyuşmazlıklar yaşanıyor. Bir şeyleri dengelemeye çalışmak isteyebilirsiniz.

Bu Çarşamba, birtakım aktivite tercihlerinizi ve odağınızı biraz farklı bir tarafa kaydırdığınız takdirde ne elde edebileceğinizi hesaplayabileceğiniz bir gün.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Ferdî bir sıkıntıyı başınıza ne kadar takıp takmayacağınızı anlamaya çalışıyorsunuz ancak görünen o ki sorunlar görmezden gelinmeyecek kadar büyük.

Bu tavrınız, prensiplerinizi ihlal ediyor olabilir yahut istemediğiniz bir şeyi yapmanız bekleniyor olabilir. Bilhassa partneriniz sizinle hemfikir değilse, bu hususta biraz hararetli bir tartışma sizi bekliyor.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bu Çarşamba sabahı her şey eğlenceli olacak ve o denli görünüyor ki bu sabah her türlü aktiviteyi kovalayacaksınız ve tüm değerli sıkıntıları öğlenden sonraya bırakacaksınız.

Günün ilerleyen skent aydın haberleritlerinde hayli meşgul olabilir ve birçok şeyi ertelediğiniz için pişmanlık duymaya başlayabilirsiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu Çarşamba şahane bir duruş sergileyeceksiniz ve tıpkı vakitte, farklı bir vesileyle, sağlam bir temele sahip olduğunuzu da göstereceksiniz.

Kimi Yengeçler aileden bir tıp müjde bekliyor olabilir ve bu mevzuda epey istekli olabilirler. Bir şey kendi planlarınızı geciktirirse, bunu karşı tarafa iletmelisiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu Çarşamba, ailenizdekilerden çok kendi gereksiniminizi göz önünde bulundurarak hareket edeceksiniz.

Bu biçimde davranmaya devam ederseniz, işlerin sizin için neden epey sıkıntı olacağına şaşırmamak gerekir. Hatta kimi Aslanlar, pek etkileşim kurmadıkları bir bireyden makul tavsiyeler alabilir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu Çarşamba, dikkatinizi hayatta daha az değerli bulduğunuz fakat değerli sonuçlara hamile olabilecek problemlere yöneliyorsunuz.

Günün sonunda, hayatınızın bir noktasında çok değerli olduğunu düşündüğünüz fakat artık geçerliliğini yitirmiş bir kararla ilgili fikrinizi bile değiştirebilirsiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Her ne kadar hafta ortasında olsanız da, bugün yeni şeyler keşfetmek ismine planlama yapmak için şahane.

Uzaklardan bir haber geliyor olabilir ve bunu da hesaba katarak birtakım değişiklikler yapmanız gerekebilir. Öte yandan, bu hayli rahatlatıcı bir gün olacak zira bu planları takip ederek denetimin büsbütün sizde olduğunu hissedeceksiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Mevcut eğilim, para problemleriyle ilgili her mevzuda size yardımcı olacak, bilhassa de olayların tam olarak varsayım ettiğiniz üzere olmasını sağlayacak kadar inatçıysanız.

Ayrıyeten hayatınızda meydana gelen birtakım değişikliklerle ilgili hayli heyecanlısınız ve partnerinizle bu heyecanı paylaşmak istiyorsunuz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Önünüze seyahat fırsatı çıkabilir, lakin bu fırsatı yakalamaya hazır değilsiniz ve hazır olmamanıza neden olan tavrınızla ilgili pişmanlık duyuyorsunuz.

Öte yandan, yakın birinin davranışlarından giderek daha fazla şüpheleniyor üzeresiniz ve bu türlü düşünmek için gerçek bir nedeniniz olmasa bile nasıl tepki vereceğinizi bilemeyebilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu Çarşamba ailede belli tartışmalar kelam gelimi edilen olduğunda epey gergin olacaksınız ve bu yüzden birinci emeliniz bu etkileşimlerden uzaklaşmak olacak.

Lakin bu tavır birkaç defa işe yarasa da, gün epey uzun olacak ve sonunda korktuğunuz şeyle yüzleşmek zorunda kalacaksınız.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün, hareket yahut konuşma üslubunuzla epey otoriter olacaksınız. Bilerek bu türlü davranıyor olabilir yahut bu sizin doğal haliniz de olabilir.

Her halükârda, bu Çarşamba duyularınız sertleşmiş üzere görünüyor ve sonunda birine iddia edebileceğinizden daha fazla yardımınız dokunacak.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün uzun müddettir görmediğiniz ve gördüğünüzde şad olacağınız bir akrabanızla bir halde karşılaşacaksınız.

Birtakım insanları görme mümkünlüğü sizi heyecanlandırıyor olsa da, kimileri için bu duyguyu taşımıyorsunuz. Bu Çarşamba geçmişin kimi anılarını uyandırmak için şahane bir gün.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.