Kısmetse Olur’un yıldızıydı! Aycan Varış’ın arkadaşının eski eşiyle evlilik kararı şaşkınlığa uğrattı

Türkiye’de bir devir televizyonlara damga vuran programlar ortasında yer alan Kısmetse Olur’un yıldızlarından Aycan Varış, yakın arkadaşı olan …

25.02.2022
Kısmetse Olur’un yıldızıydı! Aycan Varış’ın arkadaşının eski eşiyle evlilik kararı şaşkınlığa uğrattı

Türkiye’de bir devir televizyonlara damga vuran programlar ortasında yer alan Kısmetse Olur’un yıldızlarından Aycan Varış, yakın arkadaşı olan Sema Bayraktar’ın eski eşi Burak Öztürk ile evlilik kararı alması nedeniyle hayranlarını şaşkınlığa uğrattı.

Kanal D ekranlarında bir periyot izlenme rekorları kıran ve toplumsal medyada da ziyadesiyle konuşulan ‘Kısmetse Olur’ isimli müsabakanın yıldızları ortasında yer alan Aycan Varış, yakın arkadaşı olan Sema Bayraktar’ın eski eşi Burak Öztürk ile evleniyor.

EVLİLİK TEKLİFİ SÜRPRİZ HALDE GELDİ

Aycan Varış, sevgilisi Burak Öztürk ile Hakan Altun’un sahnesine gitti. Varış, burada sevgilisinden evlilik teklifi aldı. Sevgilisinin bu teklifine ‘evet’ diyen Varış’ın büyük bir memnunluk yaşadığı öğrenildi.

ARKADAŞININ ESKİ EŞİ OLMASI DİKKAT ÇEKTİ

Aycan Varış’ın, yakın arkadaşı olan Sema Bayraktar’ın eski eşi Burak Öztürk ile evlenecek olması toplumsal medyada tartışma yarattı. Varış’ın yakın etrafına, “Benim bir yanlışım yok. Onlar esasen boşanmış” dediği sav edildi.

EVLİLİKLERİ KISA SÜRMÜŞTÜ

Oyuncu Ufuk Bayraktar’ın kız kardeşi olan Sema Bayraktar, 2017 yılında Burak Öztürk ile evlenmişti. Çiftin evliliği çok kısa sürdü.

Snob Magazin – Magazin

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Magazin sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.