İstanbul’da ilginç olay kamerada: Suçüstü yakalanan hırsız polisin burnunu kırdı

Çağlayan’da bir bina girişindeki klimanın kesimlerini çaldığı sırada suçüstü yakalanan hırsız, polisin yumrukla burnunu kırınca elleri aksi …

30.09.2022
İstanbul’da ilginç olay kamerada: Suçüstü yakalanan hırsız polisin burnunu kırdı

Çağlayan’da bir bina girişindeki klimanın kesimlerini çaldığı sırada suçüstü yakalanan hırsız, polisin yumrukla burnunu kırınca elleri aksi kelepçeli biçimde gözaltına alındı.

Çağlayan‘da bir bina girişindeki klimanın modüllerini çaldığı sırada suçüstü yakalanan hırsız, polisin yumrukla burnunu kırınca elleri aykırı kelepçeli formda gözaltına alındı. Polis merkezine götürülen hırsız, süreçleri için kelepçeli formda bekletildiği odanın kapısına tekmeler atmaya başladı. Kapıyı tekmeyle eksiksiz yıkan hırsız, polis grupları tarafından öteki bir odaya götürüldü. Enteresan anlar kameralara yansırken, cürüm makinesi hırsız tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Kağıthane Çağlayan‘da geçtiğimiz yıl aktarılan habere nazaran meydana gelen durumın manzarası konu bahis oldu.. Bir hırsız, birinci olarak Doğan T.’nin meskenine çatıdan girerek konutta bulunan pahalı eşyalarla birlikte kardeşi Yağmur T.’nin kredi kartlarını çalıp kaçtı. Mağdur adamın şikayetçi olmasının akabinde Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Çağlayan Polis Merkezi Amirliğine bağlı Cürüm Araştırma Ofis grupları, hırsızın emniyette çok sayıda kaydı bulunan Aydın S. olduğunu tespit etti.
Evi soydu, klima modüllerini çalarken suçüstü yakalandı
Kağıthane polisi, kimlik bilgilerine ulaştığı hırsız Aydın S.’nin ikameti ve gidebileceği yerler üzerinde çalışmalarını ağırlaştırdı. Olaydan 1 hafta sonra s kent aydın haberleri t 07.00 sıralarında hırsız Aydın S., bir bina girişindeki klimanın modüllerini çalmaya çalıştı. İhbar üzerine olay yerine gelen Kağıthane Devriye Gruplar Amirliği polisleri, dikkati sayesinde hırsız Aydın S.’yi suçüstü yakaladı. Şahıs gözaltına alınacağı esnada direnerek polis memuru A.S.E.’ye yumruk atıp burnunu kırdı. Polis takımlarına direnen şahıs, karşıt kelepçelendikten sonra Çağlayan Polis Merkezi Amirliğine götürüldü.
Karakolda taşkınlık çıkartıp, odanın kapısını yıktı
Polis grupları elleri kelepçeli olan hırsız Aydın S.’yi, süreçlerinin yapılması için içeride bulunan bir odaya alarak beklemeye aldı. Hırsız yalnız kalınca odanın kapısını tekmeler atarak yıkıp kaçmaya çalıştı. Durumu fark eden polis grupları, yaşananlar karşısında sakinliğini koruyarak, hırsızı diğer bir odaya aldı. Emniyette, “kamu kurumundan hırsızlık”, “görevli memuru yaralama”, “polise mukavemet”, “kamu malına ziyan vermek” ve “evden hırsızlık” cürümlerinden isimli süreç yapılan Aydın S. akabinde adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkartılan Aydın S., tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Hırsızın suçüstü yakalandığı ve kapıyı yıktığı anlar kamerada
Kağıthane’de yaşanan farklı olay anbean kameraya yansıdı. Manzaralarda, hırsızın klimayı çaldığı sırada yakalandığı ve daha sonra götürüldüğü karakolda kapıyı tekmeleyerek yıkıp kaçmaya çalıştığı görülüyor. – İSTANBUL

Kaynak: aydın haberleri / 3. Sayfa

Hırsız,Polis,Suç,Ekipleri,Kağıthane ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.