İstanbul’da esrarengiz olay! Yol kenarında boynuna ip geçirilmiş erkek cesedi bulundu

İstanbul Bahçelievler’de gizemli bir olay yaşandı. Yol kenarında başına ip geçirilmiş halde bir erkek cesedi bulundu. Lakin yoldan geçen görgü …

19.07.2022
İstanbul’da esrarengiz olay! Yol kenarında boynuna ip geçirilmiş erkek cesedi bulundu

İstanbul Bahçelievler’de gizemli bir olay yaşandı. Yol kenarında başına ip geçirilmiş halde bir erkek cesedi bulundu. Lakin yoldan geçen görgü şahitleri, olayın cinayet değil intrehberaydin.comr olduğunu tez etti. Şahsın cansız vücudu, otopsi yapılmak üzere İsimli Tıp morguna kaldırıldı.

Bahçelievler Kerim Çavuş Caddesi’nde sabah skent aydın haberleritlerinde yol kenarında dizlerinin üzerinde boğazına ip geçirilmiş hareketsiz duran kişiyi görenler ihbarda bulundu. Sıhhat grupları hareketsiz duran kişinin öldüğünü belirledi. Üzerinde kimlik çıkmayan kişinin cesedi incelemenin akabinde otopsi için İsimli Tıp Kurumu morguna götürüldü.

“KENDİSİNİ ASMIŞTI”

Mahalle sakini Ebru Bozkurt, “Sabah markete gidiyordum. Burada polisler vardı. Baktığımda kendini asmıştı. Nasıl astığını bilmiyorum ancak dizlerinin üstüne çökmüştü. Boğazında kablo vardı. Sapsarı kesilmişti. Daha sonra olay yeri inceleme takımları geldi ve olay yerini kapattı.” dedi.

aydın haberleri / Şimdiki

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.