İlkokullar ne zaman açılıyor? İlkokullar hangi tarihte açılacak? Ara tatil ne zaman? 2022-2023 takvimi açıklandı mı?

Gündem Haberleri Veliler tarafından, 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı takvimi hayli merak ediliyor. Birinciokulların ne vakit açılacağı birçok …

İlkokullar ne zaman açılıyor? İlkokullar hangi tarihte açılacak? Ara tatil ne zaman? 2022-2023 takvimi açıklandı mı?

Gündem Haberleri

Veliler tarafından, 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı takvimi hayli merak ediliyor. Birinciokulların ne vakit açılacağı birçok kişi tarafından sık sık araştırılmakta. Birinciokulların açılma tarihinin bununla birlikte ayrıyeten en çok merak edilenler ortasında, yarı tatil ne vakit? Ve okullar ne vakit kapanıyor? Sorusu da merak ediliyor. Pekala Birinciokullar ne vakit açılıyor? Birinciokullar hangi tarihte açılacak? Orta tatil ne vakit? 2022-2023 takvimi açıklandı mı?

BİRİNCİOKULLAR NE VAKİT AÇILIYOR?

Birinciokul öğrencileri için 2022-2023 Eğitim-Öğretim yılı, 12 Eylül 2022 Pazartesi eğitim başlayacak. Lakin Anaokulları ve birinci sınıflarla ilgili ahenk eğitim haftası 5-9 Eylül tarihleri ortasında uygulanacaktır.

OKULA AHENK HAFTASI NEDİR?

Okula ahenk haftası, Ulusal Eğitim Bakanlığınca öğrencilerin okul korkularını gidermek ve onlara okul ortamını sevdirmek, öğrenme ortamını, öğretmenleri ve arkadaşlarını tanımalarına yardımcı olmak için 2006-2007 eğitim öğretim yılından bu yana uygulanıyor.

Eğitim,Ne Vakit,Birinciokullar ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Eğitim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.