İBB bursu ne zaman yatacak? İBB 2. burs ne zaman yatar, tarih belli mi? İBB bir sonraki burs hangi ayda ödenecek?

İBB’nin ‘İBB Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı’ kapsamında verdiği burs hakkında İBB bursu ne vakit yatacak sorusunun karşılığı merak ediliyor …

İBB bursu ne zaman yatacak? İBB 2. burs ne zaman yatar, tarih belli mi? İBB bir sonraki burs hangi ayda ödenecek?

İBB’nin ‘İBB Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı’ kapsamında verdiği burs hakkında İBB bursu ne vakit yatacak sorusunun karşılığı merak ediliyor. Lisans eğitimine devam eden öğrencilere 3 bin 200 TL burs ödemesi yapan İBB, birinci taksidi yatırmıştı. İBB bursu ne vakit yatacak? İBB 2. burs ne vakit yatar, tarih muhakkak mi?

İbb bursu ne vakit yatacak sorusunun karşılığı merak edilen hususlar ortasında yer alıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, ‘İBB Genç Üniversiteli Eğitim Yardımı’ kapsamında 2021-2022 eğitim öğretim yılında 51 bin 890 üniversiteliye burs imkanı sağlamakta. Bursu almaya hak kazananlar birinci ödemeyi aldı. Bu nedenle ikinci ve üçüncü taksidin ne vakit yatacağı araştırılıyor.İBB 2. burs ne vakit yatar, tarih aşikâr mi?

İBB 2. BURSU NE VAKİT YATACAK?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Genç Üniversiteli burs edilen talepları 5-22 Ekim tarihleri ortasında tamamlandıktan sonra, 23 Kasım’da sonuçlar muhakkak oldu. 3 taksit formunda yatırılan bursun birinci taksidi Aralık ayında öğrencilere ulaştı. Başka taksitler ise 2022 yılında 1.000’er TL olarak iki modül halinde ödenecek. Bursların hesaba yatırılmaya başlamasıyla birlikte öğrencilerin cep telefonlarına bilgilendirme için SMS gönderiliyor. Fakat şimdi tarih açıklanmadı.

Haberler.com – Gündem

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İBB, Gündem, Eğitim, Aktüel, Haber

Kaynak: Haberler.com

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.