Hayatı tatlandıran lezzetler 3-6 Kasım 2022’de İstanbul’da

Çeyrek asırlık deneyime sahip Teknik Fuarcılık A.Ş ile Circle Union iş birliğinde gerçekleştirilecek Sweetist Expo fuarı için hazırlıklar tam gaz …

16.11.2021
Hayatı tatlandıran lezzetler 3-6 Kasım 2022’de İstanbul’da

Çeyrek asırlık deneyime sahip Teknik Fuarcılık A.Ş ile Circle Union iş birliğinde gerçekleştirilecek Sweetist Expo fuarı için hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Türkiye’de birinci sefer gerçekleştirilecek ve dalın devlerini buluşturacak fuar için şimdiden bi…

Çeyrek asırlık deneyime sahip Teknik Fuarcılık A.Ş ile Circle Union iş birliğinde gerçekleştirilecek Sweetist Expo fuarı için hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Türkiye’de birinci kere gerçekleştirilecek ve kesimin devlerini buluşturacak fuar için şimdiden birçok yerli ve yabancı marka iştirak müracaatlarını yapmaya ve yerlerini almaya başladı. Fuar müddetince tedarik zincirlerine yeni paydaşlar ekleme ve müşteri portföylerini artırma imkânı elde edecek olan firmalar, pazarlamanın öncü kuruluşları ile de iş birliği yapma fırsatı yakalayacak.

GENİŞ BİR İŞTİRAKÇİ VE İZLEYİCİ KİTLESİ BEKLENİYOR

Türkiye’nin en tatlı fuarı olarak nitelenen Sweetist Expo’da şirketler yalnızca tedarik zincirlerine yeni paydaşlar eklemek ve müşteri portföylerini artırmakla kalmayacak tıpkı vakitte fuarın ziyaretçilerine de eşsiz tecrübeler yaşatacak. Yeni eserlerin sunumu, lansmanlar ve çeşitli aktivitelerin düzenleneceği fuarın geniş bir iştirakçi ve ziyaretçi kitlesine ulaşması bekleniyor.

SON TEKNOLOJİLER DE YER ALACAK

Şekerleme ve atıştırmalık bölümünde öncü firmaların yer alacağı Sweetist Expo, klasik bir fuar olmanın ötesine geçerek yeni jenerasyon bir fuar tecrübesini iştirakçi ve ziyaretçilerine yaşatmayı hedefliyor.
Fuar mühletince; çikolata ve çikolata eserleri, şekerleme, bisküvi, doğal atıştırmalıklar, trend eserler, kahvaltılık atıştırmalıklar, dondurulmuş eserler ve bu alanda kullanılan üretim, paketleme makineleri üzere son teknolojiler de görülebilecek.

TÜKETİCİ BEKLENTİLERİNE KATKI SAĞLAMAK AMAÇLANIYOR

Fuarın, bölümün geleceğinde kelam sahibi olmak isteyen markalar için epeyce değerli olduğunu belirten Teknik Fuarcılık A.Ş İdare Heyeti Lideri Necip Güney, “Her kesimde iş yapma anlayışları ve tüketici beklentileri süratle değişiyor. Şirketlerin bu değişimi uzaktan izleyerek çağı yakalamaları ve kendilerini yeni sisteme entegre etme istekleri çok gerçekçi değil. Bu şekil küresel ölçekli tertipler ise dünyanın her yerinden kesim profesyonellerinin buluşmasına ve edindikleri bilgi birikimini paylaşarak karşılıklı gelişim sağlamalarına imkan sağlıyor. Sweetist Expo fuarını düzenlememizdeki temel emelimiz; yeni trend eserlere, tüketici beklentilerine ve şirketlerin ileri teknolojik ekipmanlara en âlâ formda entegre olmalarına katkı sağlamaktır” dedi.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.