Günlük burç yorumunda bugün ne var? (18 Kasım Perşembe)

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)Bu Perşembe ne yapmak istediğinizden pek emin değilsiniz ve çok uçlar ortasında kalmak mutlaka üretkenliğinizi …

18.11.2021
Günlük burç yorumunda bugün ne var? (18 Kasım Perşembe)

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)Bu Perşembe ne yapmak istediğinizden pek emin değilsiniz ve çok uçlar ortasında kalmak mutlaka üretkenliğinizi etkileyecek.Çok fazla odaklanma yeteneğine sahipsin ancak görünüşe nazaran bunu yapmaya istekli değilsin. Organize olursa…

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Bu Perşembe ne yapmak istediğinizden pek emin değilsiniz ve çok uçlar ortasında kalmak muhakkak üretkenliğinizi etkileyecek.
Çok fazla odaklanma yeteneğine sahipsin lakin görünüşe nazaran bunu yapmaya istekli değilsin. Organize olursanız, konutla ilgili her türlü aktivite için bu kusursuz bir gün.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Partnerinizin uğraşlarını çok destekliyorsunuz lakin yaptıklarının onlar için hakikat olup olmadığı konusunda birtakım bâtın kuşkularınız var.
Güzel tavsiyeler vermeye devam edeceksiniz, lakin bilhassa yanlış anlaşılma riskinin yüksek olduğunu biliyorsanız, öbür fikirleri kendinize saklamak en güzelidir. Akşama hakikat bir davet alabilirsiniz.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

Kendinizi yeni tanıştığınız insanlara tanıtıyorsunuz ve muhtemelen beğenilmek için daha fazlasını yapıyorsunuz.

Anlamadığınız şey, bu insanların birçoklarının aslında sizin neyi temsil ettiğiniz hakkında bir fikir oluşturmuş olduğu gerçeğidir. Bu, dinlenmek ve aktivitelerinizle yeterli geçinmek için olağanüstü bir gün.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arkadaşlık bağları bu perşembe sizin için nitekim kıymetli ve sahip olduğunuz azıcık boş vaktinizi yakınınızla birlikte geçireceksiniz üzere görünüyor.

Bedel verdiğiniz bi​​​​​​​r bahiste onların fikrini almak istiyorsunuz lakin tıpkı vakitte ağızlarından kimi sözlerin çıkmasını bekliyorsunuz ve gelmezlerse epey sinirleneceksiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu Perşembe günü sevdikleriniz tarafından yapabilecekleriniz ve hareketlerinizde sınırlandırılabilirsiniz, ya da en azından hissettiğiniz bu.

​​​​​​​

Bu, herkesin organize olma vaktidir ve en başından planlarınızın nereye uyduğunu bilemeyebilirsiniz. Kimi yerliler planları konusunda çok sert olacaklar ve kimsenin yoluna çıkmasına müsaade vermeyecekler.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu hayli romantik bir gün olacak ve görünüşe nazaran ister bir bağda ister bekar bir ömürde olsun hayli rahatsınız.
Kendinizi ne kadar yeterli hissederseniz, diğerlerine o kadar alımlı görünürsünüz ve bugün mutlaka biraz flörtün tadını çıkaracaksınız. Öte yandan, aklınıza gelen kimi karalayıcı kanılar olabilir.

TERAZİ (23 Eyl​​​​​​​ül – 23 Ekim)

Her türlü aktiviteyi deneyecek üzere göründüğünüz için bu Perşembe günü epeyce teşebbüsçü bir durumda olacaksınız.

Kendi işinizin patro​​​​​​​nu olmak için can atıyorsunuz fakat bu kesinlikle yanlışsız art plandan gelmiyor. Önceliklerinizi ve emellerinizi hakikat belirlemediğiniz sürece, işler istediğiniz istikamette ilerlemeyecektir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu Perşembe temas kurduğunuz şahıslarla alaka kurmayı güç buluyorsunuz zira herkesten farklı amaçlarınız olduğunu hissediyorsunuz.

Her şeyin önüne maniler koyan tek kişi sensin. Ve artık kendi kendine kâfi olsan da, bu işler daha sonra karmaşık hale gelebilir.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Bu perşembe günü pek formda görünmüyorsunuz ve bu sizi olağandan daha yorgun hissettirmekle ve ne kadar iş yaptığınızı etkilemekle kalmaz, birebir vakitte sizi biraz da hayal kırıklığına uğratır.

Her istikametten kendinize meydan okuyorsunuz ve birtakım şeyleri hareket halinde görmek istiyorsunuz fakat birebir vakitte kaynaklarınız da yok.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Bu perşembe günü nitekim eğlenmek istiyorsunuz ancak birebir vakitte çalışmak zorunda olduğunuz için bu cins etkinliklere pek yer yok.

Bu, işte tüm vakit boyunca gözleriniz açıkken düş görmenizin nedenlerinden biridir.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bugün olacaklar ismine kimi şeyleri bir kenara bıraktığınız için epey duygusal bir Perşembe olacak.

Kimi yerliler, bilhassa meskende yaşadıklarıyla artan bir çeşit kişilik krizi ile uğraşıyorlar. Seni keyifli eden ve kendini düzgün hissettiren niyetlere tutunmalısın.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Bu Perşembe muhtemelen size açık olmak ve yalnızca en kötüsünün olmasını beklememekle ilgili bir ders verecek.

Keşfedeceğiniz pek çok şey var ve o denli görünüyor ki bu anların birçoklarında büyük gayret sarf etmenize karşın konfor alanınızdan çıkamıyorsunuz. İnançsızlığınızı bir mühlet bir kenara bırakın.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.