Günlük burç yorumları (3 Şubat Perşembe)

Günlük burç yorumlarında 3 Şubat Perşembe günü İkizler hayli dinamik bir gün geçirecek. Yengeçlerin ise aşkta yüzü gülecek. Pekala öbür burçlarda …

03.02.2022
Günlük burç yorumları (3 Şubat Perşembe)

Günlük burç yorumlarında 3 Şubat Perşembe günü İkizler hayli dinamik bir gün geçirecek. Yengeçlerin ise aşkta yüzü gülecek. Pekala öbür burçlarda neler olacak? İşte ayrıntılar…KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)Bu Perşembe günü her türlü iş birli…

Günlük burç yorumlarında 3 Şubat Perşembe günü İkizler epeyce dinamik bir gün geçirecek. Yengeçlerin ise aşkta yüzü gülecek. Pekala öbür burçlarda neler olacak? İşte ayrıntılar…

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bu Perşembe günü her türlü iş birliğinden faydalanacak ve herkes için birlikte çalışmak için mükemmel bir seçenek olacaksınız.

Bu, insanları denetim etme yahut bir biçimde baskılama eğilimlerinizi bir kenara bırakmış üzere göründüğünüz için oluyor. Oburlarının kararlarına uymaktan ve onları geliştirmekten memnunsunuz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

İddia ettiğiniz üzere, sahip olduğun her şeyi riske ediyorsunuz. Hayat beklediğinizden daha öngörülemez olacak ve rastgele bir iddia size acı bir tat bırakacak.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Görünüşe nazaran ferdî ve iş hayatınızı bir ortada çok güzel götürüyorsunuz. Bu Perşembe günü çok dinamiksiniz ve aile sorunlarıyla uğraşmak yahut meskenden biraz iş yapmak için orta vermekten korkmuyorsunuz.

Yapmanız gereken her şeyin üstesinden basitçe geliyorsunuz, bu yüzden katiyetle hiçbir taraftan rastgele bir şikayet olmayacak.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Görünüşe nazaran aşk hayatınız bu Perşembe günü bahtınızın ağırlaşacağı en kıymetli alan olacak. Bugün tüm bekar Yengeçler için farklı bir potansiyel var ve uzun müddettir partneri olanlar yaptıkları yanlışları düzeltme bahtına sahip.

Lakin değerli ikramlar almayı düşünmeyin, zira partnerinizin peşinde olduğu şey bu değil.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Sonunda bugün bir tıp karma olduğuna inanacaksınız zira büyük güce sahip ancak birebir vakitte çok fazla yanlış yapmış birinin düşüşünü deneyimleyeceksiniz.

İşlerin nasıl geliştiğine şaşıracaksınız ve bu sizi bir dereceye kadar korkutabilir ve geçmişte yaptığınız birtakım yanılgılardan pişmanlık duymanıza neden olabilir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu Perşembe günü planlanan bir şey için çok heyecanlısınız fakat bu aktifliğe katılmanın hayatınızda yaratacağı zorlukları dikkate almıyorsunuz.

Bugün canınız ne istiyorsa onu yapma konusundaki inatçılığınız yüzünden birisiyle tartışacak, sürecin devamında uzun müddet kimseyle konuşamayabilirsiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Mevcut eğilim sıhhatinizi zorlayacak, bu yüzden kendinizi berbat hissetmenize şaşmamalı.

Daha evvelki sıhhat durumları daha da berbatlaşacak ve bu sonuçları ne yazık ki deneyim etmek zorunda kalacaksınız. Yeterli haber şu ki, çok âlâ bir yardım alabilirsiniz, böylelikle tüm berbat şeyler daha güzel bir geleceğe vesile olacak.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Oburlarının yaptıklarından çok fazla etkileniyorsunuz ve görünüşe nazaran oburlarının sizin yerinize karar vermesine müsaade vermeyi tercih ediyorsunuz. Bu tavrınız hayatınıza çok fazla hayal kırıklığı getirecek.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Bir şeye karar verdiğinizde, fikrinizi değiştirme talihiniz çok az ve bu Perşembe tam da bunu kanıtlayacak.

Bunun makûs tarafı çok bedel verdiğiniz ve asla incitecek bir şey yapmak istemeyeceğiniz birine, bilhassa de duyarsız sözlerle bunu göstermeniz olacak.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Birtakım şeyler ve tercihleriniz çıplak gözle görülebildiği için inkar etmeye gerek yok. Tarafsız olmanız gereken bir bağlamda muhakkak bir kişiyi başkasına karşı kayırıyor olabilirsiniz.

Bunun işte sorun yaratıp yaratmadığını yahut aslında yalnızca şahsî bir sıkıntı olup olmadığını bu Perşembe günü keşfetmek üzeresiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

İş açısından umut verici bir gün ve her zamankinden daha süratli olacaksınız üzere görünüyor. Bu, bir ikaz ile birlikte gelir, daha fazla iş yapılmasına karşı bir ihtar.

Elinizde vakit varsa, bu gereğince çalışmadığınız yahut bu vakti telafi etmeniz gerektiği manasına gelmez. İstikrarlı olmaya çalışın.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Ailede sizinle birebir yaşta olmasa da, kardeş, kuzen yahut öbür bir akrabayla rekabet etme gereksinimi hissediyorsunuz.

Bu, öbür birinin müstehcen ve olumsuz bir yorumuyla tetiklenebilir. Bu türlü gereksiz uğraşlarla vakit kaybetmemeniz gerektiğini anlayana kadar, günün en az yarısı boşa gitmiş olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.