Gelsin Hayat Bildiği Gibi nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizi çekimleri nerede?

Show TV’nin yeni başlayacak olan dizisi Gelsin Hayat Bildiği Üzere nerede çekim yapılıyor merak edildi. Dizi severler dizinin nerede çekim …

25.07.2022
Gelsin Hayat Bildiği Gibi nerede çekiliyor? Hangi il ve ilçede çekiliyor? Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizi çekimleri nerede?

Show TV’nin yeni başlayacak olan dizisi Gelsin Hayat Bildiği Üzere nerede çekim yapılıyor merak edildi. Dizi severler dizinin nerede çekim yapıldığını araştırıyor. Pekala, Gelsin Hayat Bildiği Üzere nerede çekiliyor? Hangi vilayet ve ilçede çekiliyor? Gelsin Hayat Bildiği Üzere çekim yeri nerede? İşte ayrıntılar…

Gelsin Hayat Bildiği Gibi, BKM imzalı, birinci kısmı 21 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanacak olan, direktörlüğünü Altan Dönmez’in üstlendiği, senaryosunu Gani Muştu’nun kaleme aldığı, dram cinsindeki Türk televizyon dizisi. Gelsin Hayat Bildiği Üzere nerede çekiliyor? Hangi vilayet ve ilçede çekiliyor? Gelsin Hayat Bildiği Üzere çekim yeri nerede?

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gelsin Hayat Bildiği Üzere dizisi Ankara’nın çeşitli ilçelerinde çekilmektedir. Dizi çoklukla Ankara’da Sincan, Çankaya, Keçiören üzere ilçelerde çekilmektedir.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE KONUSU NEDİR?

Hakkında herkesin yorum yaptığı ‘Z Kuşağı’na gerçekçi bir bakış atmaya hazırlanan ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir küme gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını husus alacak ve “Herkes ikinci bir bahtı hak eder” diyecek.

Dizinin çok konuşulacak ve kesime yeni yıldızlar kazandıracak oyuncu takımında Ertan Saban, Özge Özberk üzere usta oyuncularla birlikte İhtilal Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Mahsus Delikanlı, Onur Özer, Deniz Sarıkaş, Sanem Babi, Yeşim Çelebi, Rojbin Erden, Ali Berge, Melisa Bostancıoğlu, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez üzere genç isimler yer alıyor.

GELSİN HAYAT BİLDİĞİ ÜZERE OYUNCULARI KİMLERDİR?

Ertan Saban : Sadi Payaslı : 1-

Özge Özberk : Derya : 1-

Devrim Özkan : Songül : 1-

Nilsu Berfin Aktaş : Gizem : 1-

Burak Demir : Oğuz : 1-

Özgü Delikanlı : Mert : 1-

Mustafa Açılan : Araz : 1-

Ayşe Kırca : Yeliz : 1-

Onur Özer : Zülfikar : 1-

Sanem Babi : Aylin : 1-

Rojbin Erden : Melek : 1-

Ali Berge : Can : 1-

Melisa Bostancıoğlu : Sevda : 1-

Furkan Murat Uğur : Bora : 1-

Sercan Gülbahar : Yaver : 1-

Yeşim Çelebi : Sanem : 1-

Deniz Sarıkaş : Ozan : 1-

Murat Göçmez : Vural : 1-

Zeynep Koltuk :1-

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Diziler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.