Fintech şirketi Kozmos’tan online tahsilat platformu

Fintech şirketi Kozmos’tan online tahsilat platformu Fintech teşebbüs kurucusu olarak 2020 yılında faaliyetlerine başlayan Insha Ventures …

16.11.2021
Fintech şirketi Kozmos’tan online tahsilat platformu

Fintech şirketi Kozmos’tan online tahsilat platformu

Fintech teşebbüs kurucusu olarak 2020 yılında faaliyetlerine başlayan Insha Ventures, inovatif eserler sunmaya devam ediyor. Insha Ventures’ın yeni fintech markası Kozmos, aidat toplayan birey, kurum ve kuruluşlara sistemli tahsilat imkânı sunuyor. Kozmos ile site ve apartman idarelerinin tahsilat süreçleri tek bir platformdan yönetilebilirken; evrak kalabalığı, manuel borç ve aidat takibi, manuel sayaç okuma, manuel icra takibi, bağlantı sorunları, manuel fatura ve sigorta idaresi tarihe karışıyor.

‘Apartman idaresi finansal açıdan şeffaflaşacak’

Hususa ait değerlendirmede bulunan Insha Ventures Genel Müdür Vekili Hasan Sami Bayansar, Kozmos’u profesyonel konut sakinleri ve ticari mülk idare şirketleri için finans, muhasebe, mülk idaresi, topluluk idaresi ve ödeme hizmetleri sağlayan web tabanlı bir tahsilat platformu olarak hayata geçirdiklerini söyledi. Ana maksatlarının tertipli tahsilat alan firmaların, kuruluşların tahsilat idaresini kolaylaştıracak eserler ve bedeller sunmanın yanı sıra sistemli tahsilat yapılan farklı dikeylerde tahsilat sistemlerini artırmak olduğunu vurgulayan Bayansar, şöyle konuştu: “Kozmos’ta ödeme yapan ve ödeme alanların tıpkı platformda buluşmalarını ve tahsilat süreçlerini yönetmelerini sağlayacağız. Piyasada bulunan mevcut tahlillerden daha farklı olarak gerek yöneticilerin gerekse konut sakinlerinin hayatını kolaylaştıracak birçok işlevi da müşterilerimize sunacağız. Site idare süreçlerine dahil olan müşterilerimiz aidat, tahsilat, ödeme, raporlama, muhasebe, işçi ve bağlantı idaresi başta olmak üzere birbirinden farklı pek çok idare çeşidiyle tek bir platformda tanışacak. Böylelikle site ve apartman idare süreçleri finansal açıdan şeffaflaşacak.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.