Fatih Terim’den Arda Turan’a telefon: Keşke o paylaşımı yapmasaydın

Ünlü yorumcu Levent Tüzemen, Galatasaray’ın Barcelona ile oynayacağı maçı kıymetlendirdi. Arda Turan’ın kafilede olmamasını eleştiren Tüzemen …

11.03.2022
Fatih Terim’den Arda Turan’a telefon: Keşke o paylaşımı yapmasaydın

Ünlü yorumcu Levent Tüzemen, Galatasaray’ın Barcelona ile oynayacağı maçı kıymetlendirdi. Arda Turan’ın kafilede olmamasını eleştiren Tüzemen, “Arda Turan, Galatasaray’ın kadro kaptanı olarak o uçakta yer almalı ve Barcelona’ya gitmeliydi” derken tecrübeli futbolcunun Terim ile olan fotoğrafını paylaşması ile ilgili, “Fatih Terim’de o fotoğraf konusunda Arda’ya ‘keşke fotoğrafı yayınlamasaydın’ demiş bildi

Barcelona ile Galatasaray, Avrupa Ligi son 16 tipi birinci maçında Camp Nou’da karşı karşıya geliyor. Kuvvetli çabayı A Spor’da pahalandıran yorumcu Levent Tüzemen, Arda Turan’ın İspanya’ya götürülmemesine tepki gösterdi.

Levent Tüzemen’in açıklamaları şöyle:

“KONUŞMANIN YÜZDE 75’İ BARCELONA ÖVGÜSÜYDÜ”

“Avrupa’da başarılı olan kadronun hocası grubun başında yok. Domenec Torrent, çok yıldır antrenörlük yapmasına karşın birinci defa Avrupa’da resmi maça çıkıyor. Dün Torrent’in basın toplantısını hayal kırıklığıyla izledim. Konuşmanın %75’i Barcelona övgüsüydü.”

“ARDA, BARCELONA’YA NEDEN GÖTÜRÜLMEDİ?”

Türkiye’nin son devirdeki marka bedeli en yüksek oyuncusu Arda Turan. Güzel bir bonservis bedeliyle Atletico Madrid’e gitmişti başarılı oldu akabinde Barcelona’ya transfer oldu. Bu türlü bir oyuncunun eli mi kırık? Ayağı mı kırık? Barcelona’ya neden götürülmedi?

“ONDAN MI KORKTULAR?”

Arda Turan, Galatasaray’ın grup kaptanı olarak o uçakta yer almalı ve Barcelona’ya gitmeliydi. Sanki Arda Turan’ın orada alacağı rol, birilerinin önüne mi geçecekti? Ondan mı korktular?

“HİÇBİR OYUNCU HÜRMET GÖSTERMEZ”

Fatih Terim‘de o fotoğraf konusunda Arda’ya ‘keşke fotoğrafı yayınlamasaydın’ demiş bildiğim kadarıyla. Arda orda yanılgı yapmış olabilir lakin elinizdeki en yüksek marka pahalı oyuncuyu oraya götürmemek olmadı. Arda Turan’ın hattrick yaptığı maçta var Barcelona’da, Neymar ve Messi ile oynamışlığı var. Bu türlü bir oyuncu burda bırakılır mı? Siz nasıl dışlarsınız? Torrent, sen sahiplenmezsen oyuncu da seni sahiplenmez! Hiçbir oyuncu hürmet göstermez.”

Arda,Barcelona,Oyuncu ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.