Evlilik düşünen Yaylar dikkat Akreplere paradan haber var (Günlük burç yorumları)

14 Aralık günlük burç yorumlarında Terazi burcu, teşebbüsleriniz varsa bu hususlarda desteklendiğinizi görecek ve yakın etrafınızdaki insanlardan …

14.12.2021
Evlilik düşünen Yaylar dikkat Akreplere paradan haber var (Günlük burç yorumları)

14 Aralık günlük burç yorumlarında Terazi burcu, teşebbüsleriniz varsa bu hususlarda desteklendiğinizi görecek ve yakın etrafınızdaki insanlardan gereken ilhamı alacaksınız. İşinizle ilgili hususlarda daha yaratıcı daha sezgisel ilerleyeceksiniz. Anlayışınız …

14 Aralık günlük burç yorumlarında Terazi burcu, teşebbüsleriniz varsa bu hususlarda desteklendiğinizi görecek ve yakın etrafınızdaki insanlardan gereken ilhamı alacaksınız. İşinizle ilgili mevzularda daha yaratıcı daha sezgisel ilerleyeceksiniz. Anlayışınız yükselecek ancak sıhhatinizle ilgili bahislerde baş karışıklığı yaşayacaksınız. Şayet şimdi Kovid geçirmeyen Terazilerdenseniz yakalanacağınız hastalık sizi zorlayabilir.

Aslan burcu ise yakın etrafla bir arada plan yapabilir, toplumsal etrafınıza barış getiren kişi olabilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınızla ilgili değerli beklentileriniz olabilir. İkili bağlantılardan yana bahtınız çok kuvvetli olacak. Salı ve Çarşamba günleri güçlü insanlardan takviye göreceksiniz ve bu dayanak sizi rahatlatacak.

İşte başka burçların günlük burç yorumları..

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Zihniniz bu Salı çok etkin görünüyor ve olan biten her şeyden hayli bunalmış hissetmenize şaşmamalı.

Öğlenden sonra yorgun hissedebilirsiniz. Bugün yaptığınız kimi hareketler karakteriniz hakkında çok şey gösterecek, fakat elbette yalnızca bunu görebilenlere.

BOĞA (21 Nisan – 21 Mayıs)

Kendinizi yeterli hissetmiyorsunuz ve tahminen de günün büyük kısmında epey yorgun olacaksınız. Lakin, bunun muhtemelen sıhhatinizle ilgili olduğunu kabul etmeye istekli olmayacaksınız.

Bu, her türlü aktivite için kusursuz bir gün ve meditasyonu da denemelisiniz. Bu, natürel ki, uygun biçimde dinlenmenizi engellemiyorsa.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

Bu Salı günü her tipten ticari toplantı olabilir ve oradaki katılımınız konusunda hayli heyecanlı olacaksınız.

Alanda çalışanlar muhtemelen daha güzel anlayacaktır. Öteki herkes için heyecan konusu alışverişe gitmek, bir şeyler satmak yahut takas etmek olabilir. Bu, yeni beşerlerle tanışmak için şahane bir fırsat.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Hisleriniz hakkında yakın birine karşı çok dürüstsünüz lakin kendinize karşı o kadar dürüst olmayabilirsiniz.

Epeyce karmaşık bir durum bağlamında yanlışsız olanı yapmaya çalışıyorsunuz, bu yüzden dışarıda bir sorun olmasına şaşmamalı. Bunun dışında, birçok yerli için uzaktan birtakım haberler sayesinde hayli kolay bir gün olacak.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Görünüşe nazaran ilginizde eksik olan bir şeyi fark ettiniz ve o eksikliği gidermek için elinizden gelenin en güzelini yapacaksınız.

Bu çok önemli bir şey olmayabilir, fakat bunu düşündüğünüz için hayli gurur duyacaksınız ve tüm durumdan epey büyük bir şey çıkaracaksınız, tahminen de sevdiğiniz kişiyi dehşete düşürecek formda.

BAŞAK (24 Ağustos – 22 Eylül)

İster şahsen rol oynayın, ister yalnızca katılmış olun, sanatsal gayretler için şahane bir gün. Daha Salı olmasına karşın, muhtemelen programınızı temizlemek için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız.

Kimi yerliler alışveriş için vakit harcarlar ve hatta sevdiklerine bir sürpriz ya da diğer bir şey hazırlayabilirler ki bu elbette düzgün karşılanacaktır.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Yaptığınız bir hareketin sonucundan çok mutlusunuz, öteki bir şey düşünmeyeceğiniz ve yalnızca kutlayamayacağınız için memnunsunuz.

İşten sonra bunun için biraz vakit bulursanız, arkadaşlarınızı bir ortaya getirmek için kusursuz bir gün olur. Ayrıyeten, sizinle çok ilgilenen birine bir teşekkür notu iletmeniz gerekebilir.

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Çok çekicisin ve bunu biliyorsun ve görünüşe nazaran bu Salı tüm bunları kendi faydasına kullanacaksın.

Bu, her türlü planlama fkent aydın haberleriliyeti için olağanüstü bir gün ve tüm bağlantı, bilhassa değerli şahıslarla olanlar, kolaylaşacak üzere görünüyor.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Çok fazla inat gösteriyorsunuz ve bu, meskende kimi tartışmalara neden olacak.

Bu çeşit tartışmalara katılmak için pek de uygun bir vakit değil zira görünüşe nazaran herkes hazır ve yalnızca parmaklarınızı şıklatıp etrafınızda olup bitenleri yaşayamazsınız. Bu sefer rekabet olacak.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Mevcut eğilim, sonlarınızı geçmişte pek de rahat olmadığınız bir tarafa yanlışsız zorluyor.

Lakin bu sefer farklı tepki verme bahtınız var üzere görünüyor. Yeni zorluklara açıksınız ve diğerlerine neler yapabileceğinizi göstermek ve ilgi odağı olmak isteyeceksiniz.

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu Salı konutta olan kimi şeyler konusunda çok esneksiniz ancak tıpkı vakitte, tam olarak kimsenin beklemediği bir anda kırılma riskiniz de var.

Birtakım yerliler de yeni aktiviteler denemeye heveslidir ve bu, öğlenden sonraları bir spor yahut öbür bir çeşit hobiyle kıymetlendirilebilir bir fırsat manasına gelebilir.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Bu Salı ne kadar büyüdüğünüzü gösterme fırsatı bulacaksınız ve tahminen de ailenizden biri başarılarınız için sizi tebrik edecek.

Kendinden mutlu olman için birçok sebep var lakin tıpkı vakitte şımarmamaya da dikkat etmelisin. Kimi yerliler, aile üyelerinin yanında biraz garip davranabilir.

ETİKETLER: , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.