Eve giren hırsız önce sevgilisinin yanında uyuyan kadını öptü, sonra telefonunu çaldı

31 Temmuz s kent aydın haberleri t 03.15 sıralarında Esentepe Mahallesi’nde gerçekleşen olayda; bir sitenin taban katında oturan 34 yaşındaki S.D …

13.08.2022
Eve giren hırsız önce sevgilisinin yanında uyuyan kadını öptü, sonra telefonunu çaldı

31 Temmuz s kent aydın haberleri t 03.15 sıralarında Esentepe Mahallesi’nde gerçekleşen olayda; bir sitenin taban katında oturan 34 yaşındaki S.D. isimli bayanı konutuna hırsız girdi. O sırada uyuyan S.D. telefonunun ışığının yanması üzerine uyandı. Uyku sersemi olan bayan, odanı…

31 Temmuz s kent aydın haberleri t 03.15 sıralarında Esentepe Mahallesi’nde gerçekleşen olayda; bir sitenin yer katında oturan 34 yaşındaki S.D. isimli bayanı meskenine hırsız girdi. O sırada uyuyan S.D. telefonunun ışığının yanması üzerine uyandı. Uyku sersemi olan bayan, odanın karanlık olması sebebiyle ayakta gördüğü hırsızı erkek arkadaşı zannetti. S.D. hırsıza “Hayatım ne yapıyorsun” diye seslenince hırsız, uyku sersemi olan bayanı öptü. S.D. uyumak için başka tarafa döndüğünde ise yatakta erkek arkadaşının uyuduğunu gördü. S.D. konutta diğer birisi olduğunu anladığında; bayanın komodin üzerindeki telefonunu çalan hırsız, pencereden atlayarak kayıplara karıştı.

“RÜYA MI GERÇEK Mİ EMİN OLAMADIM”

S.D., Emniyet’teki sözünde yaşadıklarını şöyle anlattı: “Rüya mı gerçek mi emin olamadım. Telefonu bulamayınca evvel site idaresine mürac kent aydın haberleri t ettim. Kamera kayıtlarına bakmak için bekledim lakin bu mühlet ertelenince 8 Ağustos 2022 tarihinde karakola başvurarak şikayetçi oldum. İkametime girerek cep telefonumu çalan ve beni öpen şahıstan şikayetçiyim” dediği öğrenildi.

GÖZALTINA ALINDI

Polis takımları, olay yerinin etrafını gösteren güvenlik kamerasını inceledi. İmajlarda bir kişinin olay yerinden süratli adımlarla uzaklaştığı ve beline bir şeyler sıkıştırdığı tespit edildi. Polis manzaralardaki kişinin Yasin A. olduğunu tespit ederek savcılık talimatıyla şüpheliyi gözaltına aldı.

“SUÇLAMAYI KABUL ETMİYORUM”

Şüpheli Yasin A.’nın emniyetteki tabirinde, “Kadını tanımam. 30 Temmuz günü o sitedeki bir kafenin işletmecisi olan arkadaşımın yanına gittim. Birlikte gece s kent aydın haberleri t 04.00’a kadar çalıştık. S kent aydın haberleri t 03.15 sıralarında iş yerinin depo tarafına gittim, çöpü attığımız yerde tuvalet gereksinimimi giderdim. Manzaralardaki kişi benim; lakin o dakikalar ortasında tuvaletimi yaptım. Suçlamayı kabul etmiyorum” dedi.

TUTUKLANDI

Emniyetteki süreçlerinin tamamlanmasının akabinde Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na getirilen kuşkulu Yasin A. savcıya söz verdi. Savcılık şüpheliyi, “konut dokunulmazlığını ihlal etme” ve “gece vakti hırsızlık” cürmünden tutuklama talebiyle hakimliğe sevk etti. Anadolu Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği ise kuşkulu Yasin A.’nın sevk edildiği kabahat unsurlarından tutuklanarak cezaevine gönderilmesine karar verdi.

aydın haberleri / 3. Sayfa

Hırsız,S.d.,Şüpheli ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.