Epic Games’in 88 TL değerindeki ücretsiz oyunları erişime açıldı! Epic Games bu hafta oyun ücretsiz?

Epic Games her hafta olduğu üzere kullanıcılarınca fiyatsız oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta kullanıcılarına 88 TL kıymetinde iki adet …

22.04.2022
Epic Games’in 88 TL değerindeki ücretsiz oyunları erişime açıldı! Epic Games bu hafta oyun ücretsiz?

Epic Games her hafta olduğu üzere kullanıcılarınca fiyatsız oyunlar vermeye devam ediyor. Bu hafta kullanıcılarına 88 TL kıymetinde iki adet fiyatsız oyun veren Epic Games Store, kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başardı. Pekala, Epic Games bu hafta hangi oyun fiyatsız?

Amnesia serisinin son oyunu bu hafta Epic Games tarafından kullanıcılarına fiyatsız olarak veriliyor. Nefesini tutmak zorundasın. Yaratık çok yaklaştı. Tek hedefi ise senin korkundan faydalanmak. Bu yüzden karanlıkta çömeliyorsun, artan endişene pürüz olmaya ve içindeki sesi susturmaya çalışıyorsun. 22 Nisan 28 Nisan tarihleri ortasındaki iki adet fiyatsız oyun kullanıcılarına verildi. Pekala, Epic Games bu hafta hangi oyun fiyatsız?

Epic Games’in bir sonraki hafta (28 Nisan – 5 Mayıs) tarihleri ortasındaki oyunları da açıklandı. Epic Games kullanıcılarına 28 Nisan’dan itibaren faal olacak açık dünya güldürü macera oyunu Just Die Already ve Pradigm’i fiyatsız olarak verecek.

EPIC GAMES BU HAFTA HANGİ OYUN FİYATSIZ

Epic Games’in bu hafta fiyatsız olarak verdiği Amnesia ve Riverbond oyunlarını 28 Nisan skent aydın haberlerit 17.00’ye kadar fiyatsız olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

EPIC GAMES 21-28 NİSAN FİYATSIZ OYUNLARI

Amnesia: Rebirth

İkonik Amnesia serisinin yaratıcılarından, karanlığın derinliklerine inen yeni seyahat Amnesia: Rebirth. İnsanın tahammül hudutlarını keşfeden, kimsesizliğin ve ümitsizliğin hâkim olduğu, yürek parçalayan bir seyahat.

Riverbond

Riverbond, nefes kesici bir voksel dünyasında geçen 1 ila 4 oyuncu için eğlenceli ve çılgın bir eşli macera oyunudur. Misyonları tamamlamak, şirin düşmanlarla savaşmak ve her şeyi küçük küpler halinde parçalamak için kahramanca bir seyahate çıkın!

Oyun,Ücretsiz,Amnesia,28 Nisan,Epic Games ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.