Durmuş Yılmaz’ın iddiasından sonra Resmi Gazete’ye erişim kesildi

GÜZEL Parti milletvekili Durmuş Yılmaz’ın gece yarısından sonra iktisatta harika bir olay olabilir ihtarından sonra Resmi Gazete’nin web sitesine …

20.11.2021
Durmuş Yılmaz’ın iddiasından sonra Resmi Gazete’ye erişim kesildi

GÜZEL Parti milletvekili Durmuş Yılmaz’ın gece yarısından sonra iktisatta harika bir olay olabilir ihtarından sonra Resmi Gazete’nin web sitesine erişim sağlanamıyor. Google üzerinden Resmi Gazete yazıp ilişkiye tıklanıldığında açılan sayfada bakım ç…

YETERLİ Parti milletvekili Durmuş Yılmaz‘ın gece yarısından sonra iktisatta harikulâde bir olay olabilir ikazından sonra Resmi Gazete’nin web sitesine erişim sağlanamıyor. Google üzerinden Resmi Gazete yazıp temasa tıklanıldığında açılan sayfada bakım çalışması yapıldığına yönelik ihtar veriyor.

https://www.resmigazete.gov.tr adresindeki bakım çalışmasının hangi problemden kaynaklandığı ve bakımın ne vakit sona ereceğine ait ise bir bilgi bulunmuyor.

DURMUŞ YILMAZ NE DEMİŞTİ?

UYGUN Parti milletvekili Durmuş Yılmaz, Twitter hesabından bir açıklama yaparak, “Ben sizleri bugün cuma hasebiyle bu gece 12.00’dan sonra teyakkuza davet ediyorum, Resmi Gazete’yi takip etmenizi tavsiye ediyorum” dedi.

“TÜRK LİRASINA NASIL BİR DÜŞÜNCENİN GELECEĞİNİ GÖRÜRSÜNÜZ”

Söylediklerinin bir bilgi ve duyuma dayanmadığını, var olan belirsizliklere vurgu yaptığını belirten Yılmaz, “Bu gece bir şey olabilir, olduğu vakit da Türk lirasının üzerine nasıl daha fazla bir ıstırabın geleceğini görürsünüz” tabirlerini kullandı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.