Büyük buluşma gerçekleşti! Beşiktaş’ta 2. Şenol Güneş dönemi başlıyor

Beşiktaş’ta lider Ahmet Parıltı Çebi ile teknik yönetici Şenol Güneş’in Sarıyer’de bir balıkçıda yemek yedikleri öğrenildi. Yarı yeni hocayı …

22.03.2022
Büyük buluşma gerçekleşti! Beşiktaş’ta 2. Şenol Güneş dönemi başlıyor

Beşiktaş’ta lider Ahmet Parıltı Çebi ile teknik yönetici Şenol Güneş’in Sarıyer’de bir balıkçıda yemek yedikleri öğrenildi. Yarı yeni hocayı açıklamaya hazırlanan siyah-beyazlılarda artık 2. Güneş devrinin başlamasına kesin gözüyle bakılıyor. Tecrübeli hocanın yardımcılığını ise İbrahim Üzülmez’in yapacağı tabir edildi.

Şenol Güneş, Beşiktaş’ın yeni teknik yöneticisi olmaya çok yakın. Lider Ahmet Işık Çebi ile yemekten bir ortaya gelen tecrübeli hocanın yarın resmi imzayı atması bekleniyor.

BALIKÇIDA BULUŞTULAR

Beyaz TV’nin verdiği bilgide Şenol Güneş ile Çebi’nin Sarıyer’de bir balıkçıda bir ortaya gelerek akşam yemeği yediği belirtildi. Bir müddettir Şenol Güneş’in tekrar Beşiktaş’ın başına geçeceğine yönelik dedikodular bu bilginin akabinde daha şiddetli halde konuşulmaya başlandı.

BEŞİKTAŞ DÖNEM SONUNA KADAR İBRAHİM ÜZÜLMEZ’E EMANET

Başkan Karaveli‘yle yolları ayıracak Beşiktaş’ın dönem sonuna kadar vazifeye İbrahim Üzülmez’i getireceği, Üzülmez’in yeni dönemde da Şenol Güneş’in yardımcılığını yapacağı belirtildi.

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Spor sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.