Bu Sabah Saat 7.00’den Sonrasına Dikkat! Hayatınız Yeni Bir Dönemece Giriyor.. Günlük Burç Yorumları ve Daha Fazlası

Başak’taki Merkür, Boğa’daki Uranüs ile s kent aydın haberleri t 13:46’da birebir hizaya geliyor ve parlak atılımlar getiriyor.Dahi fikirler …

16.08.2022
Bu Sabah Saat 7.00’den Sonrasına Dikkat! Hayatınız Yeni Bir Dönemece Giriyor.. Günlük Burç Yorumları ve Daha Fazlası

Başak’taki Merkür, Boğa’daki Uranüs ile s kent aydın haberleri t 13:46’da birebir hizaya geliyor ve parlak atılımlar getiriyor.Dahi fikirler paylaşılabilir. Ay, Oğlak burcundaki Plüton ile s kent aydın haberleri t 16:18’de kesişiyor, tahminen de karmaşık hisler uyandırıyor: Kendinize ve diğerlerine…

Başak’taki Merkür, Boğa’daki Uranüs ile s kent aydın haberleri t 13:46’da tıpkı hizaya geliyor ve parlak atılımlar getiriyor.

Dahi fikirler paylaşılabilir. Ay, Oğlak burcundaki Plüton ile s kent aydın haberleri t 16:18’de kesişiyor, tahminen de karmaşık hisler uyandırıyor: Kendinize ve diğerlerine karşı sabırlı olun. Ayın 22:22’de şehvet ile topraklanmış toprak burcu Boğa’ya girişi, topraklanan bir atmosfere ilham veriyor.

16 AĞUSTOS 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Mevcut etrafınızda ve tahminen de işinizde çok rahat görünüyorsunuz, bu nedenle rastgele bir aksama kanısı zihninizde dalgalanmalara neden olacak.

Partneriniz heyecan arıyor, farklı şeyler yapmak istiyor olabilir ve katiyetle şu ana kadar inşa ettiğiniz şeyi yıkma niyetinde değilsiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Fikirlerden yahut yeni gelir kaynaklarından yararlanacağınız, işlerin kolaylıkla gerçekleşeceği bir gün.

Şanslı görünüyorsunuz, fakat çok ısrarcı davranarak bahtınızı zorlamamaya dikkat etmek isteyebilirsiniz. Heyecandan kaynaklanan eğiliminiz, her şeyi gerekenden çok daha süratli bir formda bitirmek için tez etmeye çalışmak olacaktır.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün, bilhassa iş yerinde epeyce sonlu olacaksınız ve bunun nedeni büyük olasılıkla orada yaşayacağınız sıkıntılar olacak.

Bir karar verildikten sonra birebir husus üzerinde çok fazla vakit harcamaya pek istekli değilsiniz. Size tavsiyemiz, soğukkanlılığınızı kaybetmemeniz ve gelecekte de bu beşerlerle büyük olasılıkla çalışmanız gerekeceğini her vakit hatırlamanızdır.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Görünüşe nazaran bu salı, bilhassa bir müddettir devam eden bir meseleye odaklanacağınız öğlen s kent aydın haberleri tlerinde size aile odaklı bir eğilim sağlayacak.

Başkalarına yardım etmek için çok motive görünüyorsunuz ancak tıpkı vakitte eski alışkanlıklarınızdan yahut klasik görüşlerinizden uzaklaşmak da istemiyorsunuz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bu, bağınızda sağlam bir kat daha çıkmak için mükemmel bir gün ve bunu yapmak için fazladan bir uğraşa gereksiniminiz olmayacak.

Öyle görünüyor ki, günün şartları siz farkında olmasanız da zihinsel alışverişi destekliyor. Kendinizi sevdiğiniz şahısla çok derin ve dürüst bahisler hakkında tartışabileceğiniz bir durumda bulabilirsiniz.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Bu salıyı müspet güçle dolmak için kullanacaksınız ve muhtemelen olumsuz rastgele bir şeyin sizi etkilemesine müsaade vermeyeceksiniz.

Bu, her şeye pembe gözlüklerle bakacağınız manasına gelmez, lakin artık yalnızca olumlu şeyleri gördüğünüze nazaran, değişiklik yapmak için daha motive ve daha istekli olacaksınız.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bugünlerde olan biten her şeyin yalnızca hoş tarafını görmeye heveslisiniz ve farklı görüşte olan herkesi kendinizden uzak tutmak için oldukça uğraşmış görünüyorsunuz.

Bu yalnızca sizi ilgilendiren şeyler konusunda çok seçici olacağınız manasına gelmez, birebir vakitte kararlarınızda epeyce önyargılı olacaksınız. Bu yüzden seçimlerinizde dikkatli olun.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Bugün, bilhassa işte, tahminen de bir cins terfi umuduyla kendinizi çok parlak göstermeye çalışıyorsunuz.

Ayrıca geçmişte birlikte çalışmaktan kaçındığınız beşerlerle bile yeni iştirakler geliştirmeye heveslisiniz. Küçük zorlukların sizi sahiden güçlendireceğini görebilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Doğru partneri bulmaya heveslisiniz fakat tıpkı vakitte talepleriniz çok fazla. Seçici davranıyorsunuz zira şimdi öteki bir alakaya hazır değilsiniz.

İyi haber şu ki, bu epey değişik bir gün olacak. Bugün kendi gereksinimlerinizi daha âlâ fark etme fırsatı karşınıza çıkacak.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Mevcut eğilim size farklı bir yüzünüzü gösterecek, şuurlu ve sorumlu, meydan okumaların ve provokasyonun ötesine geçen bir yüz.

Bugünlerde bahtınız yaver gidiyor ve bunun gerçek başarılara dönüştüğünü görmeye istekli olmalısınız. Öğlenden sonra, kendinizi yormamak için mola sıklığını artırmalısınız.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Bu salı bilhassa büyük gayelerden uzaklaşmak ve yalnızca ulaşılabilir olana odaklanmak isteyebilirsiniz. Kendi avantajınıza çok az şeyin olduğu durumlara kendinizi kaptırıyorsunuz ancak tekrar de ne olabileceğini hayal etmeye çalışıyorsunuz.

Bazı Kovalar yalnızca bu tarafta ilerliyorlar zira sevdikleriyle bir çeşit çatışma, tartışacak bir şeyleri olsun istiyorlar.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

İlerlemeyi denetim etmek ve yalnızca alakanız açısından bile ne kadar ilerlediğinizi göstermek için olağanüstü bir gün.

Çok analitik görünüyorsunuz ancak bunu şahsî hayatınıza uygulamayı tercih ediyorsunuz. Birtakım durumlarda bunlar hayli yüzeysel olsa bile, tatmin olmak için mümkün olduğunca çok neden ortaya çıkarmaya heveslisiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.