Boğa ve Yengeçlere paradan haber var! (4 Ocak Salı günlük burç yorumları)

Günlük burç yorumlarında 4 Ocak Salı günü Koç burcu münasebetleriyle gündemde olacak, İkizler ailevi mevzularda hareketli bir gün geçirecek …

04.01.2022
Boğa ve Yengeçlere paradan haber var! (4 Ocak Salı günlük burç yorumları)

Günlük burç yorumlarında 4 Ocak Salı günü Koç burcu münasebetleriyle gündemde olacak, İkizler ailevi mevzularda hareketli bir gün geçirecek. Aslanlar alacak verecek sıkıntıları ile güne başlayıp seyahat planlarıyla günü tamamlayacak. İşte Terazi, Başak, Yay, Y…

Günlük burç yorumlarında 4 Ocak Salı günü Koç burcu münasebetleriyle gündemde olacak, İkizler ailevi hususlarda hareketli bir gün geçirecek. Aslanlar alacak verecek sorunları ile güne başlayıp seyahat planlarıyla günü tamamlayacak. İşte Terazi, Başak, Yay, Yengeç ve başka burçların günlük burç yorumları…

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bu Salı, sahip olduğunuz kimi gelecek planlarıyla ilgili belirsizlikler getirecek. Yakın vakitte meydana gelen bir gelişmeyle bunları gerçekleştirmeniz engelleniyor olabilir yahut riski zati biliyor olabilirsiniz.

Her durumda, kendinizi suçlamayı yahut geçmişe bakmayı bırakmalı ve işleri kolaylaştırmaya çalışmalısınız.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Yeni tanıştığınız biriyle arkadaşlığınızın gidişatından çok mutlusunuz lakin birebir vakitte beklentilerinizi de yükseltmeye başlayabilirsiniz.

Kimi insanların yanında cazibeli ve yaratıcısın lakin tıpkı vakitte diğerlerinin yanında yetersiz hissediyorsun. Şu andan itibaren bu şeyleri daha düzgün ayarlamanız gerekecek.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs- 21 Haziran)

Şu anki eğilim hayatınıza oldukça ajitasyon getirecek ve diğerlerine bağımlı epey bunu hissedeceksiniz.

Apansızın, artık kimse hiçbir şey için müsait değilmiş üzere görünecek. Yalnızca kendi sorununuzdan kaçmak için diğerleriyle etkileşime geçme ve kendi sorunlarında onlara yardım etme eğiliminde olacaksınız.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Bu Salı, şahsî gelişim için şahane bir gün, bu nedenle bu tıp durumlardan yahut en azından boş vaktinizin avantajlarından yararlanmalısınız.

Bu, resmi yahut önemli bir şey yapmanız gerekmediği manasına gelmez, mesleğinizle ilgili bir şey hakkında makul bir makaleyi okuyup bitirmiş olabilirsiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Görünüşe nazaran bir arkadaşınızın söylediği bir şey, bu Salı işleri sizin için düşündüğünüzden daha fazla karmaşıklaştıracak.

Bu, ister belli bir planı takip etmenizi engellesin, ister ne yapmanız gerektiği konusunda bir muamma içinde kalmanıza neden olsun, bu mutlaka geldiğini gördüğünüz bir şey değil ve kendinizi epeyce işe yaramaz hissettirecek.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Partnerinizin yanında çok gerginsiniz ve bu biraz çatışmanın temelini oluşturabilir. Neler olduğunu anlamayabilirler ve siz de açıklayamazsınız.

Kimi Başaklar, geçmişte sahip oldukları ve hiçbir vakit bir sonuca varmamış dileklerini tartışarak işleri daha da kötüleştireceklerdir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Bir aile üyesine çok fazla gereksiz baskı uyguluyorsunuz ve bununla güzel bir sonuca varamayacaksınız üzere görünüyor.

İşleri daha süratli ilerlettiğinizi düşünürken yaptığınız şey, o kişinin motivasyonunu düşürmek ve işleri herkes için daha da makus hale getiriyor. Bunun makûs sonuçlarını yakın vakitte göremeyeceksiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Bu Salı, hakkında ne düşüneceğinizi bilemeyeceğiniz bir kişi yahut muhakkak bir durumla karşılaştığınızda garip tecrübelerden birini yaşayacağınız bir gün olacak.

Olmasını istediğiniz bir şey konusunda epeyce ısrarcı olacaksınız lakin tıpkı vakitte ne kadar soğuk ve hesaplı olduğunuzla bu kişiyi şaşırtacaksınız, hatta duygusal sorunlar kelam gelimi edilen olduğunda bile.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Birine makul bir vazifede yardım ediyorsunuz, fakat bu sırada yaptığınız şeyden gerçek faydalanıcının kim olduğunu tam olarak anlayamayabilirsiniz.

Bu, misyon bittiğinde ve tüm durumu anladığınızda, kendinizi epey aldatılmış hissedeceğiniz manasına gelir, bilhassa sormadığınız sorularla ilgili olarak. Bunu diğerlerinden faturalandırmayın.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Sahip olduğunuz muhakkak bir planla hakikaten ilerlemeniz birkaç gün alacak ve bu mühlet içinde sıkışıp kaldığınız için kendinizden kuşku etmeye başlayacaksınız.

Bu biraz olağan olsa da, katiyen size bir yararı yok. Bu Salı, uzun vakit evvel yapmaktan keyif aldığınız bir aktifliğe tekrar başlamanıza yardımcı olabilir.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Tüm tasaları ve alternatif senaryoları bir kenara bırakıyor ve bu Salı istediğinizi seçiyorsunuz.

Bu tıpkı vakitte partnerinizin isteklerine karşı bir şeyler yaptığınız manasına da gelebilir ve bu da alakada yapmanız ve yapmamanız gerekenler hakkında yepisyeni bir tartışma başlatacaktır. Fakat hiçbir noktada, yanıldığınızı hissetmeyeceksiniz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Birtakım Balıklar bugün mesleklerinde, vilayetle de işte yaptıklarıyla ilgili değil, ilerlemelerine nazaran birtakım zorluklarla karşılaşabilirler.

Muhakkak bir yerde sıkışıp kaldığınızı ve nitekim ilerleyemeyeceğinizi fark etmiş olabilirsiniz. Bununla birlikte, uzun vadede yararlı olacak muhakkak hastalıklı niyet kalıplarından uzaklaşma eğiliminde olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.