Bodrum’daki bir restoranda ödenen 27 bin liralık hesap gündem oldu

Bayram tatilinde İstanbulluların akın ettiği Bodrum’da ödenen fahiş hesap toplumsal medyada en çok tartışılan hususlar ortasında yer aldı. 27 bin …

16.07.2022
Bodrum’daki bir restoranda ödenen 27 bin liralık hesap gündem oldu

Bayram tatilinde İstanbulluların akın ettiği Bodrum’da ödenen fahiş hesap toplumsal medyada en çok tartışılan hususlar ortasında yer aldı. 27 bin TL tutan hesapta bir suyun 68 lira olması hamburger için ise 400 liralık fiyat yansıtılması dikkat çekti.

Muğla’nın Bodrum ilçesi Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olmasıyla birlikte en hareketli dönemlerinden birini yaşadı. Yüzbinlerce insanı ağırlayan Bodrum, yeniden değerli olan yiyecek içecek fiyatları ile gündeme geldi.

27 BİN TL FİYATINDAKİ HESAP ŞAŞKINA UĞRATTI

Bir tatilci Bodrum’daki bir restorana ilişkin olan adisyonun fotoğrafını toplumsal internet hesabından paylaştı. 27 bin TL fiyatındaki hesap görenleri şaşkına uğrattı. Hamburgerden pizzaya çeşitli yiyecek ve içeceklerin yer aldığı hesap fişinde suyun fiyatı ise dikkat çekti.

1 ADET KÜÇÜK SU 68 LİRA

14 Temmuz 2022 gününe ilişkin olan faturada 9 adet 33 ml’lik su için 612 TL fiyat yansıtıldı. Bu hesaba nazaran 1 tane suyun fiyatı 68 liraya denk geliyor. 1 adet hamburger için 395, 1 adet pizza için ise 425 TL fiyat alındı. Sigaranın 100 lira olduğu faturada Türk kahvesi 62 lirayken servis fiyat için de 3 bin 100 TL fiyat çıkartıldı.

İşte gündem olan o hesap:

ve daha fazla aydın haber yazıları okumak için Güncel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.